3D stromček 180 cm Jedľa Moyuta

3D umelý stromček 180 cm Jedľa Moyuta má svetlozelenú farbu. Vonkajšie 3D ihličie vianočného stromčeka je husté a príjemné na dotyk. Vzhľadom identicky kopíruje živé ihličie. Má typický tvar s vyčnievajúcim ihličím. Vo vnútri je použité PVC ihličie, ktoré dodáva potrebnú hustotu. Umelý stromček sa jednoducho rozkladá vďaka openTREE systému. Stromček je balený do pevného obalu spolu s kovovým stojanom

Parametre vianočného stromčeka

  • (A) výška od zeme: 180 cm (so stojanom)
  • (B) spodná šírka: 116 cm 
  • (C) výška po prvú vetvu: 25 cm
  • Typ ihličia3D (kombinácia PE a PVC)
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený z 3 častí!

 

 

Skladom
€238 –30 % €167
vianocny stromcek 3D 180 cm jedla moyuta cely ako zivy
€238 –30 %

Umelý vianočný stromček má tieto výhody:

Autentický vzhľad vďaka 3D ihličiu, ktoré má trojrozmernú formu, autenticky napodobňuje živé stromčeky hlavne vzhľadom ale aj dotykom

3D ihličie - vyrobené z kvalitného nehorľavého materiálu. Ihličie je veľmi príjemné na dotyk a neopadáva (mimo manipulácie)

Husté ihličie - vetvičky sú blízko seba a kombináciou PE a PVC materiálu dotvárajú potrebnú hustotu stromčeka

Farba - vianočný stromček má prispôsobený odtieň zelenej čím pripomína živý vianočný stromček 

Pevný a silný stojan - k tomuto druhu stromečku je pribalený pevný kovový stojan, ktorý dodáva stromčeku potrebnú stabilitu pri akomkoľvek zaťažení

Kmeň - vyrobený z oceľovej tyče, má realistickú farbu a dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

openTREE systém -  systém, ktorý šetrí čas pri rozkladaní a zložení stromčeka. Po položení stromčeku na stojan sa vetvičky samé rozložia a držia stále na správnom mieste, čím udržiavaju jeho tvar po celý čas. 

Skutočná fotka - naše vianočné stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

 

Vo videu nižšie môžete vidieť postup rozloženia a zloženia 3D vianočného stromčeka so systémom openTREE. Aby stromček nadobudol požadovanú hustotu je veľmi dôležié, aby sa vetvičky stromčeku jednotlivo rozprestreli a nasmerovali do rôznych smerov. Ak sa tak nestane, je možné, že stromček bude mať medzery a nebude mať požadovanú hustotu. 

Ako ukážkový model sme použili model 3D vianočný stromček Jedľa Moyuta 220 cm

 

#ShowMore#

Charakteristika 3D umelého stromčeka Jedľa Moyuta

3D Umelý vianočný stromček Jedľa Moyuta patrí medzi obľúbený model našich zákazníkov. Má identický kužeľovitý tvar ako skutočná jedľa a rovnako ako tvar, tak aj svetlozelená farba ihličia imituje realistickú farbu jedle. 3D ihličie (kombinácia PVC fólie a PE materiálu) dodáva stromčeku potrebnú hustotu a naturálny vzhľad. PE materiál je použitý na vonkajšie vetvičky, ktoré identicky napodobňujú živé vetvičky tvarom aj dotykom (mäkké, nepichajú a zároveň sú odolné). Na vnútorné vetvičky sa používa PVC materiál, ktorá dodáva stromčeku hustotu, a preto tento model radíme medzi husté stromčeky. Vetvičky sú nehorľavé a majú zladenú farbu, aby vyzerali esteticky pekne. Vďaka kombinácií PE a PVC vetvičiek vyzerá stromček ako živý. Vnútorné aj vonkajšie vetvičky sú ľahko tvarovateľné a odolné voči záťaži ozdôb. Veľké plus pri týchto kombináciách materiálov je nižšia výsledná cena, ako pri stromčekoch vyrobených z čisto PE materiálu, ktoré majú o trocha lepší vizuálny vzhľad, ale cenovka je oveľa vyššia. Rozloženie vianočného stromčeka je veľmi rýchle a jednoduché, pretože využíva samorozkladaciu technológiu openTREE  K vianočnému stromčeku dostanete pevný kovový stojan, vďaka ktorému stromček stojí vzpriamene pri akomkoľvek nerovnomernom zaťažení. Nohy stojana chránia vašu podľahu proti poškriabaniu. Stromček je balený do odolného kartónového obalu, ktorý slúži aj na neskoršie uskladnenie.

Čo je technológia openTREE?

Ide o systém, ktorý zabezpečuje pohodlné, jednoduché a rýchle skladanie alebo zloženie stromčeka. Každá vetvička pripevnená ku kmeňu vianočného stromčeka využíva jedinečný prvok, vďaka ktorému stačí stromček pri skladaní iba postaviť na stojan a vetvičky sa vyklopia. Rovnako jednoduché je aj zloženie stromčeka do krabice. Vetvičky jednoducho a rýchlo zložíte a dáte do krabice.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KL Avatar autora | 9.12.2022
Pekný hustý stromček, ihličie je veľmi prijemne na dotyk, vyzerá ako živé. S rýchlosťou dodania som bola milo prekvapená.
5
CZ Avatar autora | 6.12.2022
Stromček je krásny, husté ihličie, vyzerá ako živý. Odporúčam!
5
V Avatar autora | 5.12.2022
Krásny stromček s veľmi peknou zelenou farbou. Obrázok zodpovedal realite. rýchle dodoanie.
5
NR Avatar autora | 27.11.2022
Vianočný stromček je veľmi pekný a dobre imituje živý vianočný stromček z lesa. Veľmi sa nám páči, odporúčame s celou rodinou!
5
ET Avatar autora | 24.11.2022
Super nakupovanie, vrelo odporúčame. Produkt splnil moje očakávania na 100%, dodanie bolo expresné, odporúčam tento obchod všetkým :)
5
B Avatar autora | 22.11.2022
Veľmi pekný vianočný stromček, profesionálne vyrobený. Rýchle dodanie. Vrelo odporúčam nakupovať v tomto obchode.
Späť do obchodu