Jedľa Moyuta 180 cm - 3D stromček

Parametre vianočného stromčeka

(A) výška od zeme: 180 cm (so stojanom)

(B) spodná šírka: 116 cm 

(C) výška po prvú vetvu: 25 cm

Typ ihličia3D (kombinácia PE a PVC)

stojan: kovový

Vianočný stromček je vyrobený z 3 častí

 

➡️ Pozrieť iné farby 3D stromčekov ⬅️

Skladom
€238 –29 % €167
vianocny stromcek 3D 180 cm jedla moyuta cely ako zivy
€238 –29 %

Jedľa Moyuta ja vyrobená kombináciou PVC a 3D ihličia. Vonkajšie 3D ihličie vianočného stromčeka je husté a príjemné na dotyk a vnútorné PVC dotvára hustotu. 3D ihličie tvarom a vzhľadom identicky kopíruje živé ihličie. Moyuta má typický tvar s vyčnievajúcim ihličím. Umelý stromček sa jednoducho rozkladá vďaka dáždnikovému systému. Stromček je balený do pevného obalu spolu s kovovým stojanom.

Umelý stromček má tieto vlastnosti:

 

Autentický vzhľad vďaka 3D ihličiu, ktoré má trojrozmernú formu, autenticky napodobňuje živé stromčeky hlavne vzhľadom ale aj dotykom

3D ihličie - vyrobené z kvalitného nehorľavého materiálu. Ihličie je veľmi príjemné na dotyk a neopadáva (mimo manipulácie)

Husté ihličie - vetvičky sú blízko seba a kombináciou PE a PVC materiálu dotvárajú potrebnú hustotu stromčeka

Farba - vianočný stromček má prispôsobený odtieň zelenej čím pripomína živý vianočný stromček 

Pevný a silný stojan - k tomuto druhu stromečku je pribalený pevný kovový stojan, ktorý dodáva stromčeku potrebnú stabilitu pri akomkoľvek zaťažení

Kmeň - vyrobený z oceľovej tyče, má realistickú farbu a dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

Dáždnikový systém -  systém, ktorý šetrí čas pri rozkladaní a zložení stromčeka. Po položení stromčeku na stojan sa vetvičky samé rozložia a držia stále na správnom mieste, čím udržiavaju jeho tvar po celý čas. 

 

Vo videu nižšie môžete vidieť postup rozloženia a zloženia stromčeka. Aby stromček nadobudol požadovanú hustotu je veľmi dôležié, aby sa vetvičky stromčeku jednotlivo rozprestreli a nasmerovali do rôznych smerov. Ak sa tak nestane, je možné, že stromček bude mať medzery a nebude mať požadovanú hustotu. 

 

 

Čo je dáždnikový systém?

Ide o systém, ktorý zabezpečuje pohodlné, jednoduché a rýchle skladanie alebo zloženie stromčeka. Každá vetvička pripevnená ku kmeňu vianočného stromčeka využíva jedinečný prvok, vďaka ktorému stačí stromček pri skladaní iba postaviť na stojan a vetvičky sa vyklopia. Rovnako jednoduché je aj zloženie stromčeka do krabice. Vetvičky jednoducho a rýchlo zložíte a dáte do krabice.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KL Avatar autora | 9.12.2022
Pekný hustý stromček, ihličie je veľmi prijemne na dotyk, vyzerá ako živé. S rýchlosťou dodania som bola milo prekvapená.
5
CZ Avatar autora | 6.12.2022
Stromček je krásny, husté ihličie, vyzerá ako živý. Odporúčam!
5
V Avatar autora | 5.12.2022
Krásny stromček s veľmi peknou zelenou farbou. Obrázok zodpovedal realite. rýchle dodoanie.
5
NR Avatar autora | 27.11.2022
Vianočný stromček je veľmi pekný a dobre imituje živý vianočný stromček z lesa. Veľmi sa nám páči, odporúčame s celou rodinou!
5
ET Avatar autora | 24.11.2022
Super nakupovanie, vrelo odporúčame. Produkt splnil moje očakávania na 100%, dodanie bolo expresné, odporúčam tento obchod všetkým :)
5
B Avatar autora | 22.11.2022
Veľmi pekný vianočný stromček, profesionálne vyrobený. Rýchle dodanie. Vrelo odporúčam nakupovať v tomto obchode.
Späť do obchodu