3D stromček 180 cm Smrek Anvil

3D stromček smrek Anvil má charakteristickú sivú farbu. Umelý stromček má pravidelné rysy s hustým ihličím, ktoré dotvárajú jeho dokonalý vzhľad. 3D ihličie je mäkké a príjemné na dotyk a zároveň imituje ihličie živého stromčeka. Hustota je dosiahnutá PVC ihličím, ktoré je na vnútronej strane stromčeku. OpenTREE systém zabezpečuje rýchle a jednoduché postavenie stromčeka (viď video v popise). Balenie obsahuje pevný kovový stojan, ktorý stabilne drží vianočný stromček.

Rozmery vianočného stromčeka:

  • (A) výška od zeme: 180 cm (so stojanom)
  • (B) spodná šírka: 120 cm 
  • (C) výška po prvú vetvu: 22 cm
  • Typ ihličia: 3D (kombinácia PE a PVC)
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený z 3 častí!
Skladom
€233 –32 % €158
3D strmcek 180 cm smrek anvil cely stromcek sivej farby
€233 –32 %

Umelý vianočný stromček má tieto výhody:

Skutočná fotka - naše vianočné stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

Husté ihličie - vetvičky sú blízko seba a kombináciou PE a PVC materiálu dotvárajú potrebnú hustotu stromčeka

Materiál - PVC fólia, z ktorej je vyrobený náš vianočný stromček, je šetrná k životnému prostrediu a má všetky potrebné schválenia.

Osvedčený produkt - roky skúseností v odvetví nás priviedli k postupnému zdokonalovaniu, preto naše vianočné stromčeky majú ideálny tvar a formu.

Pevný a silný stojan - k tomuto druhu stromečku je pribalený pevný kovový stojan, ktorý pevne drží vianočný stromček

Kmeň - vyrobený z oceľovej tyče, má realistickú farbu a dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

openTREE systém -  systém, ktorý šetrí čas pri rozkladaní a zložení stromčeka, pretože po položení stromčeku na stojan sa vetvičky samé rozložia a držia stále na správnom mieste a po sviatkoch ich jednoducho zložíte naspäť

#showmore# 

3D vianočný stromček Smrek Anvil

3D stomček Anvil sa svojou sivou farbou líši od klasických zelených stromčekov. Táto farba robí stromček špecifickým a neunikne žiadnemu oku. Smrek Anvil má pravidelné rysy s hustým ihličím dotvárajú jeho dokonalý vzhľad. Pri tomto stromčeku bola použitá kombinácia materiálov PE (3D) A PVC fólie. Vnútorné aj vonkajšie vetvičky sú ľahko tvarovateľné a odolné voči záťaži ozdôb. Rozloženie vianočného stromčeka je veľmi rýchle a jednoduché, pretože využíva samorozkladaciu technológiu OpenTREE. K vianočnému stromčeku dostanete pevný kovový stojan, vďaka ktorému stromček stojí vzpriamene pri akomkoľvek nerovnomernom zaťažení. Nohy stojana chránia vašu podľahnú proti poškriabaniu. Stromček je balený do odolného kartónového obalu, ktorý slúži aj na neskoršie uskladnenie.

Čo je technológia openTREE?

Ide o systém, ktorý zabezpečuje pohodlné, jednoduché a rýchle skladanie alebo zloženie stromčeka. Každá vetvička pripevnená ku kmeňu vianočného stromčeka využíva jedinečný prvok, vďaka ktorému stačí stromček pri skladaní iba postaviť na stojan a vetvičky sa vyklopia. Rovnako jednoduché je aj zloženie stromčeka do krabice. Vetvičky jednoducho a rýchlo zložíte a dáte do krabice.

 

Vo videu nižšie môžete vidieť postup rozloženia a zloženia 3D vianočného stromčeka so systémom openTREE. Aby stromček nadobudol požadovanú hustotu je veľmi dôležié, aby sa vetvičky stromčeku jednotlivo rozprestreli a nasmerovali do rôznych smerov. Ak sa tak nestane, je možné, že stromček bude mať medzery a nebude mať požadovanú hustotu. 

Ako ukážkový model sme použili 3D stromček Jedľa Moyuta 220 cm

 
 
 
 
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
BN Avatar autora | 10.12.2022
Stromček je krásny, vyzerá ako živý. Prišiel výborne zabalený a rýchlo.
5
DP Avatar autora | 26.11.2022
Veľmi pekný stromček. Maximálna spokojnosť s hustotou, širkou aj s prevedením. Netradičný a krásny.
5
DN Avatar autora | 22.11.2022
Umelý stromček je krásny, silné vetvičky, som veľmi spokojný.
5
E Avatar autora | 21.11.2022
kto chce niečo netradičné, vrelo odporúčam. vetvičky sú ako živé, všetk osedí podľa popisu. navyše rýchle dodanie. super, sme spokojní
Späť do obchodu