3D stromček 180 cm Smrek Švédsky

3D stromček Smrek Švédsky 180 cm je vyrobený z kombinácie kvalitného a neopadavajúceho PE a PVC materiálu. PE materiál je použitý na výrobu 3D ihličia.  3D ihličie je vyrobené z odliatkov v tvare skutočného ihličia a je veľmi príjemné na dotyk. Hustotu stromčeku dodáva PVC ihličie umiestnené na vnútornej strane vetvičiek. Rozkladací systém SnapTree zaisťuje rýchlosť a jednoduchosť rozloženia stromčeka. Stabilný a pevný kovový stojan zaisťujú, že stromček stojí pevne a bezpečne v pri akejkoľvek záťaži.  

Parametre vianočného stromčeka

  • (A) výška od zeme: 180 cm (so stojanom)
  • (B) spodná šírka: 120 cm 
  • (C) výška po prvú vetvu: 22 cm
  • Typ ihličia: 3D (kombinácia PE a PVC)
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený z 3 častí!
Skladom
€248 –33 % €166
3D vianocny stromcek 180 cm smrek svedsky prirodny vzhlad ako zivy cely stromcek
€248 –33 %

Umelý vianočný stromček má tieto výhody:

Skutočná fotka - naše vianočné stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

Husté ihličie - vetvičky sú blízko seba a kombináciou PE a PVC materiálu dotvárajú potrebnú hustotu stromčeka

Farba vianočného stromčeka - vianočný stromček má odtieň zelenej a pripomína živý vianočný stromček 

Materiál - PVC fólia, z ktorej je vyrobený náš vianočný stromček, je šetrná k životnému prostrediu a má všetky potrebné schválenia.

Osvedčený produkt - roky skúseností v odvetví nás priviedli k postupnému zdokonalovaniu, preto naše vianočné stromčeky majú ideálny tvar a formu.

Pevný a silný stojan - k tomuto druhu stromečku je pribalený pevný kovový stojan, ktorý pevne drží vianočný stromček

Kmeň - vyrobený z oceľovej tyče, má realistickú farbu a dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

OpenTREE systém -  systém, ktorý šetrí čas pri rozkladaní a zložení stromčeka, pretože po položení stromčeku na stojan sa vetvičky samé rozložia a držia stále na správnom mieste a po sviatkoch ich jednoducho zložíte naspäť

Vo videu nižšie môžete vidieť postup rozloženia a zloženia 3D vianočného stromčeka so systémom openTREE. Aby stromček nadobudol požadovanú hustotu je veľmi dôležié, aby sa vetvičky stromčeku jednotlivo rozprestreli a nasmerovali do rôznych smerov. Ak sa tak nestane, je možné, že stromček bude mať medzery a nebude mať požadovanú hustotu. 

Ako ukážkový model sme použili model 3D vianočný stromček Jedľa Moyuta 220 cm

 

#showmore#

3D vianočný stromček Smrek Švédsky

3D umelý vianočný stromček Smrek Švédsky Vám naladí kúzelnú atmosféru Vianoc a bude pyšne stáť a skrášľovať vaše obydlie. Pri výrobe vianočného stromčeku je požitý PE materiál a PVC fólia. PE materiál je použitý na vonkajšie vetvičky, ktoré identicky napodobňujú skutočné vetvičky tvarom aj dotykom (mäkké a zároveň odolné). Na vnútorné vetvičky sa používa PVC fólia, ktorá dodáva stromčeku potrebnú hustotu. Vetvičky z PE materiálu aj vetvičky z PVC fólie sú nehorľavé a majú rovnakú farbu, aby nebol poznať vizuálny rozdiel. Vďaka tejto kombinácií vyzerá stromček ako živý a okrem toho je aj výsledná cena nižšia, ako pri stromčekoch vyrobených z čisto PE materiálu. Stromček má kužeľovitý tvar krátkym a prírodne zeleným ihličím. Rozloženie vianočného stromčeka je veľmi rýchle a jednoduché, pretože využíva samorozkladaciu technológiu OpenTREE. K vianočnému stromčeku dostanete pevný kovový stojan, vďaka ktorému stromček stojí vzpriamene pri akomkoľvek nerovnomernom zaťažení. Nohy stojana chránia vašu podľahnú proti poškriabaniu. Stromček je balený do odolného kartónového obalu, ktorý slúži aj na neskoršie uskladnenie.

Čo je technológia OpenTREE?

Ide o systém, ktorý zabezpečuje pohodlné, jednoduché a rýchle skladanie alebo zloženie stromčeka. Každá vetvička pripevnená ku kmeňu vianočného stromčeka využíva jedinečný prvok, vďaka ktorému stačí stromček pri skladaní iba postaviť na stojan a vetvičky sa vyklopia. Rovnako jednoduché je aj zloženie stromčeka do krabice. Vetvičky jednoducho a rýchlo zložíte a dáte do krabice.

 

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SC Avatar autora | 12.12.2022
So stromčekom som nad mieru spokojná, neviem sa vynadivat. Rychle dodoane, super kúpa
5
KK Avatar autora | 8.12.2022
Výrobok splnil moje očakávania, vyzerá veľmi dobre, nevieme sa dočkať Vianoc!
5
KH Avatar autora | 5.12.2022
pomer cena kvalita veľmi výborný. spokojnosť
5
KK Avatar autora | 27.11.2022
Rýchle dodanie, stromček vyzerá ako živý .
5
H Avatar autora | 27.11.2022
s nakupom som velmi spokojny, stromcek je pekny, opis sedi, rychlost dodania ma prekvapila
5
GV Avatar autora | 25.11.2022
Vianočný stromček splnil moje očakávania. už sám o sebe vyzerá ako živý smrek :) rýchle dodanie, odporúčam!
5
AV Avatar autora | 22.11.2022
Vianočný stromček je skvelý, rovnako ako služby. Tento obchod a tento vianočný stromček odporúčam všetkým. Naozaj vyzerá ako živý. Odoslanie veľmi rýchle.
5
MV Avatar autora | 20.11.2022
S kúpou som spokojná, rýchle dodanie, nebol problém komunikvať aj v nedeľu.
Späť do obchodu