Zasnežený stromček 3D Borovica Nórska 220 cm

Rozmery vianočného stromčeka

(A) výška od zeme - 220 cm (so stojanom)

(B) spodná šírka - 90/120 cm 

(C) výška po prvú vetvu - 20/30 cm

priemer vetvičky (hrúbka) - 6 cm

materiál - PE + PVC fólia (3D)

Vianočný stromček je vyrobený z 2 častí!

Skladom
€278 –25 % €209
vianocny zasnezeny stromcek 3D borovica norska
€278 –25 %

Zasnežený stromeček Borovica Nórska

Najväčší milovníci Vianoc si s týmto modelom vianočného stromčeka prídu určite na svoje. 3D vianočný stromček navodzuje vianočnú atmosféru svojím zasneženým vzhľadom, ktorý je doplnený o prvky PE vetvičiek (vzhľadom a štruktúrou rovnaké ako živé vetvičky), ktoré mu dodávajú ešte lepší šmrnc!

Umelý vianočný stromček má tieto výhody:

Skutočná fotka - naše vianočné stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

Husté ihličie - veľa vetvičiek vytvára hustotu vianočného stromčeka.

Farba vianočného stromčeka - vianočný stromček má odtien zelenej, ktorý pripomína živý vianočný stromček. 

Materiál - PVC fólia, z ktorej je vyrobený náš vianočný stromček, je šetrná k životnému prostrediu a má potrebné schválenia.

Osvedčený produkt - roky skúseností v odvetví nás priviedli k postupnému zdokonalovaniu, preto naše vianočné stromčeky majú ideálny tvar a formu.

Pevný a silný stojan -  štvorramenný stojan ktorý zabepečí stabilitu stromčeka

Kmeň - vyrobený z oceľovej 6-uholníkovej tyče dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

 

#showmore#

 

Máte stále v pamäti náročnú montáž starých vianočných stromčekov?

Vetvičky na vianočných stromčekoch boli samostatné a museli sa jednotlivo montovať na stromček, čo mohlo niekedy zabrať veľa času. S našimi umelými stromčekmi na to môžete zabudnúť!!! Používajú sa najnovšie technológie, s ktorými je montáž nášho vianočného stromčeka veľmi jednoduchá, pretože pozostáva z dvoch častí. Jednotlivé časti do seba nasuniete a vytvarujete vetvičky podľa svojich predstáv a už sa viac nemusíte starať, kam aká vetvička patrí. 

Veľa vianočných ozdôb? Žiadny problém! 

Váš nový vianočný stromček môžete ozdobiť podľa vlastného vkusu. Pri výrobe  sme dbali na to, aby sa vetvičky neohýbali pod váhou, boli ľahko ohýbateľné a tvarovateľné, preto sme na našich vetvičkách nájdete kvalitný drôt, ktorý Vám tieto vlastnosti vianočného stromčeka zabezpečí. 

 

PRED TÝM, AKO POSTAVÍTE STROMČEK, ODPORÚČAME POZRIEŤ!

Vo videu nižšie nájdete návod, ako sa rozkladá a skladá vianočný stromček. Pre dostatočnú hustotu stromčeka je potrebné, aby ste každú vetvičku jednotlivo roztvorili a každú vetvičku nasmerovali do rôznych smerov. V opačnom prípade sa može stať, že stromček nebude vyzerať husto a bude s medzerami. Detailne je všetko znázornené vo videu. 

Ako modelový stromček sme použili Smrek Írsky PVC 220cm.

 

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AM Avatar autora | 9.12.2022
Krásny stromček, taký aký som si chcela, všetko sedí podľa popisu. Rychle dodanie a super zákaznícky servis.
5
ZM Avatar autora | 8.12.2022
Stromček splnil naše očakávania. Odporúčame s celou rodinou!
5
AT Avatar autora | 5.12.2022
nádherný stromček. rýchle dodanie a komunikácia s obchodom na vysokej úrovni. stromček pekne pestrý s krásnou jemnou snehovou pokrývkou na konci.
5
AG Avatar autora | 30.11.2022
Chcela som vyskúšať niečo netradičné a tento stromček splnil moje očakávania, všetko zodpovedá fotografii na stránke. Som spokojná, môžem iba odporučiť!
5
DK Avatar autora | 26.11.2022
Stromček spnil moje očakávanie. Výškou aj rozmermi sa nám hodi presne do obývačky. Farby veľmi živé a veľmi dobrá hustota ihličia a vetvičiek.
5
EA Avatar autora | 21.11.2022
Vianočný stromček som si objednala s miernymi obavami, či dostanem taký, aký som videla na fotografii. Nebola som však sklamaná! Vianočný stromček je KRÁSNY!!! Okrem toho bola zásielka doručená do dvoch dní. Z celého srdca odporúčam tohto predajcu! :)
5
Z Avatar autora | 21.11.2022
Vianočný stromček je krásny. Samozrejme, že pri nákupe online som mala obavy, ale v tomto prípade boli zbytočné. Vianočný stromček vyzerá pravdepodobne ešte krajšie ako na fotografiách v obchode. Srdečne odporúčam obchod aj nákup.
Späť do obchodu