Zasnežený stromček Smrek Aljašský 180 cm

POSLEDNÝ KUS

Umelý zasnežený stromček autenticky imituje zasnežený stromček. Vhodý pre tých, ktorý si chcú naladiť rozprávkovú a zimnú atmosféru. Sneh z vianočného stormčeku opadáva iba pri vybaľovaní, ale keď je rozložený, sneh zo stromčeku neopadáva. Ihličie stromčeka je veľmi husté. Zasnežený stromček podpiera pevný plastový stojan. 

Rozmery vianočného stromčeka

(A) výška od zeme - 180 cm (so stojanom)

(B) spodná šírka - 90/110 cm (závisí od modelácie)

(C) výška po prvú vetvu - 20/30 cm

hrúbka vetvičky (priemer) - 6 cm

materiál - PVC fólia

vianočný stromček je vyrobený z 2 častí!

Skladom
€237 –25 % €177
zasnezeny stromcek smrek aljassky biela farba efekt snehu
€237 –25 %

Umelý vianočný stromček má tieto výhody:

Skutočná fotka - naše umelé stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

Husté ihličie - vetvičky sú blízko seba ktoré dotvárajú potrebnú hustotu vianočného stromčeka

Materiál - fólia, z ktorej je vyrobený náš vianočný stromček, je šetrná k životnému prostrediu a má všetky potrebné schválenia.

Osvedčený produkt - roky skúseností v odvetví nás priviedli k postupnému zdokonalovaniu, preto naše vianočné stromčeky majú ideálny tvar a formu.

Pevný a silný stojan - k tomuto vianočnému stromčeku je pribalený štvorramenný plastový stojan, ktorý drží stabilitu stromčeka aj pri nerovnomernom zaťažení

Kmeň - vyrobený z oceľovej 6-uholníkovej tyče, dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

PRED TÝM, AKO POSTAVÍTE VIANOČNÝ STROMČEK, ODPORÚČAME POZRIEŤ!

Vo videu nižšie nájdete návod, ako sa rozkladá a skladá vianočný stromček. Pre dostatočnú hustotu stromčeka je potrebné, aby ste každú vetvičku jednotlivo roztvorili a každú vetvičku namodelovali do rôznych smerov. V opačnom prípade sa može stať, že stromček nebude vyzerať husto a bude s medzerami. Detailne je všetko znázornené vo videu. 

Ako modelový stromček sme použili Smrek Írsky PVC 220cm.

 

#showmore#

Vianočný stromček zasnežený Smrek Aljašský

Smrek Aljašský je veľmi realistický umelý vianočný stromček, ktorý pripomína zasnežené stromčeky v tuhej aljašskej zime. S pridaním špeciálneho snehu sa dotvorila práve táto jeho jedinečná autentickosť. Tento sneh je veľmi odolný a neopadáva z vetvičiek, pretože práve pri výrobe boli použité moderné technológie nanášania tohto špeciálneho snehu. Tento typ vianočného stromčeka sa skladá z 2 častí s natrvalo pripevnenými vetvičkami ku kmeňu. Práve takéto zloženie prináša veľmi jednoduchú manipulácia a rýchle zloženie umelého stromčeka. Vetvičky sú rôzne tvarovateľné a ohybné, aby ste vždy našli ten správny tvar a smer podľa vašich predstáv. Každý vianočný stromček obsahuje v balení pevný plastový a stabilný stojan. Vianočný stromček je balený v pevnej kartónovej škatuli, v ktorej ho môžete skladovať.

Máte stále v pamäti náročnú montáž starých vianočných stromčekov?

Vetvičky na vianočných stromčekoch boli samostatné a museli sa jednotlivo namontovať na stromček, čo zaberalo veľa času. S našimi umelými stromčekmi na to môžete zabudnúť!!! Používamé nové technológie, s ktorými je montáž nášho vianočného stromčeka veľmi jednoduchá, pretože pozostáva iba z dvoch častí. Jednotlivé časti do seba nasuniete a namodelujete vetvičky podľa svojich predstáv a už sa viac nemusíte starať, kam aká vetvička patrí.  

Veľa vianočných ozdôb? Žiadny problém! 

Váš nový vianočný stromček môžete ozdobiť podľa vlastného vkusu. Pri výrobe sme dbali na to, aby sa vetvičky neohýbali pod váhou, boli ľahko ohýbateľné a tvarovateľné, preto sme na našich vetvičkách nájdete kvalitný drôt, ktorý Vám tieto vlastnosti vianočného stromčeka zabezepčí.

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AC Avatar autora | 12.12.2022
Krásny stromček, určite pre niekoho kto chce mat doma rozprávkovú atomsferu. Trochu opadá sneh pri skladaní, ale to sa da očakávať inak veľmi hustá vrstva snehu. Som spokojná
5
A Avatar autora | 6.12.2022
stromček krásne rovnomerne zasnežený. žiadne nezasnežené miesta. Ako na fotkách. veľká spokojnosť
5
LJ Avatar autora | 26.11.2022
Nádherný vianočný stromček. Zasnežený krásne rovnomerne bez žiadnych medzier. Veľmi sa z neho teším.
5
L Avatar autora | 21.11.2022
Je to presne také, ako som si predstavovala. Popsi súhlasí a dodávka prišla rýchlo. Odporúčam.
Späť do obchodu