Zasnežený stromček Smrek Aljašský 220 cm

Vianočný stromček zasnežený autenticky imituje zasnežený stromček. Vhodý pre tých, ktorý si chcú naladiť rozprávkovú a zimnú atmosféru. Sneh z vianočného stormčeku opadáva iba pri vybaľovaní, ale keď je rozložený, sneh zo stromčeku neopadáva. Ihličie stromčeka je veľmi husté. Zasnežený stromček podpiera pevný kovový stojan.

 

Rozmery vianočného stromčeka

(A) výška od zeme - 220 cm (so stojanom)

(B) spodná šírka - 100/120 cm (závisí od modelácie)

(C) výška po prvú vetvu - 20/30 cm

priemer vetvičky (hrúbka) - 4 cm

materiál - PVC fólia

Vianočný stromček je vyrobený z 2 častí!

Skladom
€257 –27 % €188
zasnezeny stromcek smrek aljassky biela farba efekt snehu
€257 –27 %

Vianočný stromček zasnežený má tieto výhody:

Skutočná fotka - naše umelé stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

Husté ihličie - vetvičky sú blízko seba ktoré dotvárajú potrebnú hustotu vianočného stromčeka

Materiál - fólia, z ktorej je vyrobený náš vianočný stromček, je šetrná k životnému prostrediu a má všetky potrebné schválenia.

Osvedčený produkt - roky skúseností v odvetví nás priviedli k postupnému zdokonalovaniu, preto naše vianočné stromčeky majú ideálny tvar a formu.

Pevný a silný stojan - k tomuto vianočnému stromčeku je pribalený štvorramenný kovový stojan, ktorý drží stabilitu stromčeka aj pri nerovnomernom zaťažení

Kmeň - vyrobený z oceľovej 6-uholníkovej tyče, dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

PRED TÝM, AKO POSTAVÍTE VIANOČNÝ STROMČEK, ODPORÚČAME POZRIEŤ!

Vo videu nižšie nájdete návod, ako sa rozkladá a skladá vianočný stromček. Pre dostatočnú hustotu stromčeka je potrebné, aby ste každú vetvičku jednotlivo roztvorili a každú vetvičku namodelovali do rôznych smerov. V opačnom prípade sa može stať, že stromček nebude vyzerať husto a bude s medzerami. Detailne je všetko znázornené vo videu. 

Ako modelový stromček sme použili Smrek Írsky PVC 220cm.

 

#showmore#

Popis zasneženého umelého stromčeka Smrek Aljašský

Smrek Aljašský je veľmi realistický umelý vianočný stromček, ktorý pripomína zasnežené stromčeky v tuhej aljašskej zime. S pridaním špeciálneho snehu sa dotvorila práve táto jeho jedinečná autentickosť. Tento sneh je veľmi odolný a neopadáva z vetvičiek, pretože práve pri výrobe boli použité moderné technológie nanášania tohto špeciálneho snehu. Tento typ vianočného stromčeka sa skladá z 2 častí s natrvalo pripevnenými vetvičkami ku kmeňu. Práve takéto zloženie prináša veľmi jednoduchú manipulácia a rýchle zloženie umelého stromčeka. Vetvičky sú rôzne tvarovateľné a ohybné, aby ste vždy našli ten správny tvar a smer podľa vašich predstáv. Každý vianočný stromček obsahuje v balení pevný kovový a stabilný stojan. Vianočný stromček je balený v pevnej kartónovej škatuli, v ktorej ho môžete skladovať.

Máte stále v pamäti náročnú montáž starých vianočných stromčekov?

Vetvičky na vianočných stromčekoch boli samostatné a museli sa jednotlivo namontovať na stromček, čo zaberalo veľa času. S našimi umelými stromčekmi na to môžete zabudnúť!!! Používamé nové technológie, s ktorými je montáž nášho vianočného stromčeka veľmi jednoduchá, pretože pozostáva iba z dvoch častí. Jednotlivé časti do seba nasuniete a namodelujete vetvičky podľa svojich predstáv a už sa viac nemusíte starať, kam aká vetvička patrí.  

Veľa vianočných ozdôb? Žiadny problém! 

Váš nový vianočný stromček môžete ozdobiť podľa vlastného vkusu. Pri výrobe sme dbali na to, aby sa vetvičky neohýbali pod váhou, boli ľahko ohýbateľné a tvarovateľné, preto sme na našich vetvičkách nájdete kvalitný drôt, ktorý Vám tieto vlastnosti vianočného stromčeka zabezpečí.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AD Avatar autora | 21.11.2022
Vianočný stromček vyzeraja tak, ako je zobrazený na fotografiách, všetko podľa opisu. Zo zasneženého vianočného stromčeka sa trochu rozsypalo, ale myslím, že je to normálne. Dodávka bola u mňa veľmi rýchlo. Odporúčam!
5
SR Avatar autora | 21.11.2022
Zasnežený stromček sa mi veľmi páči, efekt snehu je veľmi realistický. Rýchle dodanie a super zákaznický servis. Odporúčam
Späť do obchodu