Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Noemi 220 cm - vianočný stromček zasnežený

So zasneženým stromčekom Noemi posuniete latku Vianoc na inú úroveň. Tento umelý stromček ma realisitcké 3D ihličie pokryté umelým snehom, ktorý veľmi pevne drží. Biele pozadie stromčeka poskytnuje ideálny podklad pre vianočné ozdoby. Vianončý stromček má jednoduchú a rýchlu montáž so sklopnými vetvami a stojí na pevnom stojane. Stromček sa bezpochýb stane centrom vianočných dekorácií, pretože spája tradíciu s nadčasovým designom

  • výška od zeme: 220 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 130 cm 
  • Typ ihličia: 100% 3D
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený zo 4 častí

➡️ Iné farby 100% 3D stromčekov ⬅️

 

Skladom
Značka: evigrin
€427

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam.

 


 

Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01, Topoľčany.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JL Avatar autora | 4.10.2023
Pri hľadaní dokonalého stromčeka na Vianoce sme natrafili na tento model a nemohli sme si lepšie vybrať. Jeho výška, hustota vetvičiek a zasneženosť sú jednoducho perfektné. Keď sme ho rozbalili, mali sme doma akurát navštevu a hostia ho obdivovali a pýtali sa, kde sme ho kúpili. Určite odporúčam!
5
L Avatar autora | 30.9.2023
Veľmi som sa bála toho snehu, že bude opadávať ako pri iných, ale som prekvapená, ako pevne drží. Samozrejme pri robaĽovaní niečo padlo, ale nedalo sa to porovnávať si tými, čo som videla pred tým. Som veľmi spokojná a tešíme sa už na Vianoce, keď ho ukážeme celej našej rodine v plnej kráse aj s ozdobami :)

Evigrin je značka kvalitných a jedinečných vianočných výrobkov. Každý produkt je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby slúžil čo najdlhšie a rozdával radosť každý rok. 

Späť do obchodu