Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Umelé stromčeky podľa ihličia

Aký je rozdiel v stromčekoch PVC, 3D a 100% 3D? Odpoveď nájdete po kliknutí na "chcem sa dozvedieť viac"

#showmore#

Klasický stromček z PVC materiálu 

- je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú tradičný vianočný stromček za nízku cenu. Vianočný stromček je čisto z PVC ihličia, ktoré má plochý tvar. Hoci nemusia vyzerať ako realistické živé stromčeky, stále ponúkajú klasický vzhľad a pocit vianočného stromčeka.  

3D stromček - realistickosť pre menší rozpočet

- pri výrobe je použité PVC a 3D ihličie. PVC ihličie má bežné plochý tvar a je umiestnené na vnútornej strane stromčeka. 3D ihličie z PE materiálu je umiestnené na vonkajšej strane vianočného stromčeka, ktoré napodobňuje tvar skutočného ihličia. Z diaľky cca 2 metre vyzerajú ako skutočné, ale pri bližšom pohľade sú vidieť PVC vetvičky. Tento stromček je pre ľudí, ktorý majú obmedzený rozpočet, ale zároveň chcú mať realistický vianočný stromček.  

100% 3D stromček - dokonalá imitácia živého stromčeka!

- 100% 3D umelý stromček známy aj ako "FULL 3D" je maximálne realistický. Je vyrobený výlučne z 3D ihličia a je prakticky nerozoznateľné od živých stromčekov. Hoci sú drahšie ako stromčeky z PVC alebo 3D, svoj realistický vzhľad si zachovávajú po mnoho rokov, čo z nich robí skvelú investíciu pre tých, ktorí chcú to najlepšie z najlepšieho. 3D ihličie je veľmi kvalitné a neopadáva. 

Hore
Ďalšie produkty
33 položiek celkom
Späť do obchodu