Umelý vianočný stromček - PVC, 3D a FULL 3D

Aký je rozdiel v stromčekoch PVC, 3D a FULL 3D? Odpoveď nájdete po kliknutí na "chcem sa dozvedieť viac"

#showmore#

Klasický stromček z PVC materiálu 

- je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú tradičný vianočný stromček za nízku cenu. Vianočný stromček je čisto z PVC ihličia, ktoré má plochý tvar. Hoci nemusia vyzerať ako realistické živé stromčeky, stále ponúkajú klasický vzhľad a pocit vianočného stromčeka.

3D stromček - realistickosť za menej peňazí

- pri výrobe je použité PVC a 3D ihličie. PVC ihličie má bežné plochý tvar a je umiestnené na vnútornej strane stromčeka. 3D ihličie z PE materiálu je umiestnené na vonkajšej strane vianočného stromčeka, ktoré napodobňuje tvar skutočného ihličia. Z diaľky cca 2 metre vyzerajú ako skutočné, ale pri bližšom pohľade sú vidieť PVC vetvičky. Tento stromček je pre ľudí, ktorý majú obmedzený rozpočet, ale zároveň chcú mať realistický vianočný stromček.

FULL 3D stromček - dokonalá imitácia!

- je maximálne realistický. Je vyrobený výlučne z 3D ihličia a je prakticky nerozoznateľné od živých stromčekov. Hoci sú drahšie ako stromčeky z PVC alebo 3D, svoj realistický vzhľad si zachovávajú po mnoho rokov, čo z nich robí skvelú investíciu pre tých, ktorí chcú to najlepšie z najlepšieho. 3D ihličie je veľmi kvalitné a neopadáva. 

3D umely stromcek 220 cm smrek anvil sive ihlicie
3D stromček 220 cm Smrek Anvil
Momentálne nedostupné
€297
ANV-220
3D umely stromcek 220 cm smrek valner cely
3D stromček 220 cm Smrek Valner
Momentálne nedostupné
€298
VAL-220
21 položiek celkom

Aký je rozdiel v materiáloch? Odpoveď nájdete v odkaze.

Späť do obchodu