Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Eira 220 cm - Luxusný 100% 3D vianočný stromček

Umelý stromček Eira vyniká z rady tradičných zelených stromčekov, kvôli sivej farbe ihličia. Celý stromček tvorí iba 3D ihličie (trojrozmerné ihličie). Takéto ihličie svojím tvarom identicky kopíruje živé ihličie. Pri výrobe sú použité tie najkvalitnejšie materiály, preto zo stromčeka ihličie neopadáva ani po rokoch používania. Tento stromček je ideálny pre tých, ktorí túžia po štýlovej a netradičnej vianočnej dekorácií, ktorá bude odrazom vycibreného vkusu a modernej estetiky.

  • výška od zeme: 220 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 125 cm 
  • Typ ihličia: 100% 3D
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený zo 4 častí

➡️ I farby 100% 3D stromčekov⬅️

 

 

Skladom
Značka: evigrin
€327

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam.

 

Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01 Topoľčany.

 

Aké výhody môže mať sivá farba vianočného stromčeka?

#showmore#

Moderná estetika: Sivá je neutrálna, univerzálna farba, ktorá sa dobre hodí k súčasnému interiéru, umožňuje moderný a štýlový vzhľad

Všestrannosť: Sivá farba slúži ako univerzálne pozadie, vďaka ktorému vyniknú ozdoby a svetlá a môže sa zladiť so širokou škálou farebných paliet a motívov.

Jedinečný vzhľad: Sivý stromček môže byť výraznou a netradičnou voľbou, ktorá ho odlišuje od tradičných zelených stromčekov

Elegancia: Sivá farba môže evokovať pocit sofistikovanosti a elegancie, vďaka čomu sa stromček stane elegantným stredobodom vianočnej výzdoby.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TD Avatar autora | 16.10.2023
veľmi pekný hustý stormček. dobre zabalené, rýchle doručenie
5
S Avatar autora | 9.10.2023
Pekný, hustý stromček. Bála som sa farby, že bude iná, ale všetko sedí :)

Evigrin je značka kvalitných a jedinečných vianočných výrobkov. Každý produkt je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby slúžil čo najdlhšie a rozdával radosť každý rok. 

Späť do obchodu