3D stromček 220 cm Smrek Valner

3D stromček 220cm Smrek Valner je veľmi obľubený model. Stromček má kvalitné 3D ihličie, ktoré dokonalo imituje živý stromček. Farba umelého stromčeka je sýtozelená. Vianočný stromček sa pýši svojou hustou a prirodzenosťou. Umelý stromček sa veľmi jednoducho rozkladá (viď popis) a stojí na pevnom kovovom stojane.

Rozmery vianočného stromčeka

  • (A) výška od zeme - 220 cm (so stojanom)
  • (B) spodná šírka - 138 cm 
  • (C) výška po prvú vetvu - 22 cm
  • materiál - PE + PVC fólia (3D)
Momentálne nedostupné
€298

Umelý vianočný stromček má tieto výhody:

Skutočná fotka - naše vianočné stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

Husté ihličie - vetvičky sú blízko seba a kombináciou PE a PVC materiálu dotvárajú potrebnú hustotu stromčeka

Farba vianočného stromčeka - vianočný stromček má odtieň zelenej a pripomína živý vianočný stromček 

Materiál - PVC fólia, z ktorej je vyrobený náš vianočný stromček, je šetrná k životnému prostrediu a má všetky potrebné schválenia.

Osvedčený produkt - roky skúseností v odvetví nás priviedli k postupnému zdokonalovaniu, preto naše vianočné stromčeky majú ideálny tvar a formu.

Pevný a silný stojan - k tomuto druhu stromečku je pribalený pevný kovový stojan, ktorý pevne drží vianočný stromček

Kmeň - vyrobený z oceľovej tyče, má realistickú farbu a dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

openTree systém - Samorozkladací systém, ktorý šetrí čas pri rozložení stromčeka, pretože sa vetvičky samé rozložia a vetvičky držia stále na správnom mieste

 

Vo videu nižšie môžete vidieť postup rozloženia a zloženia 3D vianočného stromčeka so systémom openTREE. Aby stromček nadobudol požadovanú hustotu je veľmi dôležié, aby sa vetvičky stromčeku jednotlivo rozprestreli a nasmerovali do rôznych smerov. Ak sa tak nestane, je možné, že stromček bude mať medzery a nebude mať požadovanú hustotu. 

Ako ukážkový model sme použili model 3D vianočný stromček Jedľa Moyuta 220 cm

 

Viac informácií o stromčeku

#showmore#

3D vianočný stromčk smrek Valner

3D Umelý vianočný stromček Smrek Valner patrí medzi veľmi husté modely. Má farba sýtozelenú farbu, čím imituje živý stromček. Pri výrobe stromčeku je použitá kombinácia vetvičiek z PE materiálu a PVC fólie. Na získanie dostatočnej hustoty sú vnútorné vetvičky vyrobené z kvalitnej PVC fólie. Na dosiahnutie estetickostiefektu prirodzenosti je použitý PE materiál. Tento materiál identicky kopíruje tvar živého ihličia a je aj na dotyk veľmi príjemný (mäkký, nepichá). PE aj PVC vetvičky sú ľahko tvarovateľné a odolné voči záťaži ozdôb.

 

Vďaka kombinácii PVC a 3D ihličia je cenovka týchto stromčekov nízka vzhľadom na ich estetickosť a vizuálnu prirodzenosť v porovnaní s čisto PE stromčekmi, ktoré sú takmer vizuálne rovnaké ale s oveľa vyššou cenovkou. Stromček používa technológiu openTree, ktorá umožňuje jednoduché, pohodlné a rýchle postavenie alebo zloženie vianočného stromčeku. K vianočnému stromčeku dostanete pevný kovový stojan, ktorý zabezpečí, že stromček stojí vzpriamene pri akomkoľvek nerovnomernom zaťažení. Nohy stojana chránia vašu podľahnú proti poškriabaniu. Stromček je balený do odolného kartónového obalu, ktorý slúži aj na neskoršie uskladnenie. 

Čo je technológia openTREE?

Ide o systém, ktorý zabezpečuje pohodlné, jednoduché a rýchle skladanie alebo zloženie stromčeka. Každá vetvička pripevnená ku kmeňu vianočného stromčeka využíva jedinečný prvok, vďaka ktorému stačí stromček pri skladaní iba postaviť na stojan a vetvičky sa vyklopia. Vďaka tejto technologií Rovnako jednoduché je aj zloženie stromčeka do krabice. Vetvičky jednoducho a rýchlo zložíte a dáte do krabice.

 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LG Avatar autora | 15.12.2022
Tento stromček je krásny a vyzerá ako živý! Jeho montáž je jednoduchá a rýchla. Vrelo odporúčam!
5
K Avatar autora | 5.12.2022
Stromček som vyberala skoro mesiac. Tento mi priam vyčaril úsmev na tvári. Po otvorení doma som zostala v šoku ako krásny stromček to je. Som veľmi spokojná a vrelo odporúčam
5
MS Avatar autora | 28.11.2022
Vetvičky sú veľmi realistické. Celý stromček pôsobí živým dojmom. Dodanie bolo rýchle.
5
D Avatar autora | 24.11.2022
Vyzerá ako skutočný vianočný stromček. Všetko je podľa opisu a bolo dodané rýchlo a bez problémov. Odporúčam
5
IG Avatar autora | 21.11.2022
Málokedy dávam hodnotenie, ale v tomto prípade to nemohlo byť inak, jednoduchý kontakt s obchodom, milí a ochotní zamestnanci vždy rýchlo odpovedali na moje otázky, všetko bolo rýchle po zadaní objednávky, vianočný stromček bol už po 2 dňoch u mňa doma. Objednala som 3D stromček smrek valner, je ako živý a naozaj krásny. Tento obchod môžem vrelo odporučiť.
Späť do obchodu