Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Trúfnite si na vysoký vianočný stromček

Všade samé zvončeky, vence, girlandy... No iba jeden vianočný stromček! Postarajte sa o to, aby stromček hrdo reprezentoval vaše Vianoce. Čím väčší, tým lepší, pretože sa pri jeho výzdobe môžete kreatívne vybúriť.

Kde všade vyniknú vysoké vianočné stromčeky

Vysokým vianočným stromčekom je jedno, či si ich umiestnite do obývačky, jedálne, vstupnej haly, zimnej záhrady, vedľa schodiska, pred veľké francúzske okno, alebo do predajne. Podstatné je, aby dali miestnosti vianočné čaro. Nemali by sme híkať, že je stromček taký obrovský, že mu museli zahnúť vrchné konáriky. Naopak by sme mali byť upútaní tým, že aj napriek svojej veľkosti nepôsobí prehnane, ale skôr elegantne a noblesne. Pri výbere vysokých vianočných stromčekov teda platí zásada, že medzi vrcholom stromčeka a stropom treba nechať rezervu aspoň 30 cm (čestné miesto pre vianočnú hviezdu alebo špic).

Ohromujúci výsledný efekt

Vianočný stromček s výškou 240 cm a viac okamžite spadá do kategórie vysokých vianočných stromčekov. Myslite však na to, že nejde len o výšku stromčeka. Čím je stromček vyšší, tým býva aj širší. Medzi najčastejšie vianočné maléry patria situácie, keď so stromčekom neprejdete ani cez dvere. Na vysoký vianočný stromček treba byť pripravený aj po ďalších stránkach:

 

  •       Uistite sa, že máte k dispozícii dostatok vianočného osvetlenia a dekorácií. Oceníte, ak má rozmerovo väčší vianočný stromček zabudované LED osvetlenie, ktoré vás zbaví povinnosti rok čo rok sa hrať s desiatkami metrov káblov. Ak zdobíte vianočný stromček presne na Vianoce, vianočné ozdoby už nedokúpite nikde. Dopredu si skontrolujte, či ich máte dostatok, prípadne improvizujte vlastnoručne vyrobenými vianočnými ozdobami.
  •       Vysoké vianočné stromčeky by mali mať stabilnú konštrukciu, aby vám nehrozilo nebezpečenstvo nielen pri zdobení stromčeka, ale aj pri prechádzaní okolo neho.
  •       Dbajte na to, aby bol stromček väčších rozmerov vhodne ukotvený v stojane, prípadne ho inak vhodne zabezpečte pred nečakaným spadnutím.

Stromčeky vyššie ako 300 cm

Keď vysoké, tak poriadne! Vianočné stromčeky s výškou nad 300 cm sú ozdobou už samy osebe. Kochajte sa ich súmerným tvarom, sviežou farbou ihličia a luxusnou výzdobou! Tento druh vianočných stromčekov nachádzame najmä v komerčných priestoroch, pretože sú dostatočne veľké. Môže ísť o priestory bánk, škôl a univerzít, kultúrnych stredísk, jedální, pracovísk a pod. Okolo stromčeka sú zvyčajne naštylizované vianočné sane, soby, lavičky, darčeky a iné predmety, ktoré sa nám s Vianocami spájajú.

Už ho máte?

Cieľom vysokých vianočných stromčekov je nadopovať vianočnou náladou každého, kto okolo nich prejde. Aj ten najzarytejší odporca sviatkov si vysoký stromček určite nenápadne odfotí svojím smartfónom. Vyčarovať dokonalú vianočnú atmosféru nie je vecou mágie. Všetko je vo vašich šikovných rukách a v dekoráciách, ktoré si zvolíte. Kvalitné vianočné stromčeky rôznych rozmerov nájdete v našom e-shope, vyberte si ten správny pre vaše potreby.

 

 

Späť do obchodu