Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Eira 180 cm - Luxusný 100% 3D vianočný stromček

Umelý stromček Eira vyniká z rady tradičných zelených stromčekov, kvôli sivej farbe ihličia. Celý stromček tvorí iba 3D ihličie (trojrozmerné ihličie). Takéto ihličie svojím tvarom identicky kopíruje živé ihličie. Pri výrobe sú použité tie najkvalitnejšie materiály, preto zo stromčeka ihličie neopadáva ani po rokoch používania. Tento stromček je ideálny pre tých, ktorí túžia po štýlovej a netradičnej vianočnej dekorácií, ktorá bude odrazom vycibreného vkusu a modernej estetiky.

  • výška od zeme: 180 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 115 cm 
  • Typ ihličia: 100% 3D
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený zo 3 častí

➡️ Iné farby 100% 3D stromčekov ⬅️

 

Skladom
Značka: evigrin
€267

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam.

Tento stromček ponúkame aj v zasneženej, alebo tradičnej zelenej farbe.

 

 

Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01 Topoľčany.

 

Aké výhody môže mať sivá farba vianočného stromčeka?

#showmore#

Moderná estetika: Sivá je neutrálna, univerzálna farba, ktorá sa dobre hodí k súčasnému interiéru, umožňuje moderný a štýlový vzhľad

Všestrannosť: Sivá farba slúži ako univerzálne pozadie, vďaka ktorému vyniknú ozdoby a svetlá a môže sa zladiť so širokou škálou farebných paliet a motívov.

Jedinečný vzhľad: Sivý stromček môže byť výraznou a netradičnou voľbou, ktorá ho odlišuje od bežnejších zelených stromčekov

Elegancia: Sivá farba môže evokovať pocit sofistikovanosti a elegancie, vďaka čomu sa stromček stane elegantným stredobodom vianočnej výzdoby.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 17.12.2023
Je nádherný, odporúčam
Späť do obchodu