Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Poznáte svetielka Twinkly? Dajú vašim Vianociam šmrnc!

Inteligentné LED osvetlenie Twinkly si zamilujete! Je šetrné, má dlhú životnosť a ovládate ho prostredníctvom svojho smartfónu. Až 20 rôznych efektov dotvorí vianočnú atmosféru u vás doma. Povedzme si o moderných svetielkach trochu viac.

 

Hit sezóny

Na Vianoce nás môže ovplyvniť viacero trendov. Sledujeme, aké vianočné stromčeky sú moderné, doprajeme si moderné vianočné dekorácie v štýlových farbách, pripravujeme rôzne druhy špecialít... Na čo tiež nezabudnúť? Určite na vianočné osvetlenie, lebo bez svetielok by žiadna vianočná výzdoba nemala potrebné čaro. Nejde len o svetelné dozdobenie stromčeka. Na Vianoce vítame svetielka kdekoľvek – na oknách, stropných trámoch, na girlandách, zábradliach či zárubniach. Vybrať si ten správny typ osvetlenia je základ. Ak sa rozhodnete pre svetielka na stromček Twinkly, môžete si byť istí, že sa stanú vašimi vianočnými spoločníkmi na celé roky.

 

 

Vytvárajte si vlastné svetelné efekty

Konečne sú na trhu svetielka, ktoré sa jednoducho ovládajú. Len čo dostanete chuť na konkrétnu farbu alebo farebnú kombináciu, prípadne sa rozhodnete pre niektorý štýl blikania svetielok, jediným kliknutím do smartfónu sa svetielka Twinkly rozsvietia, ako vy chcete. Nečaká vás zdĺhavé prepínanie ovládačom, aby ste dosiahli správny efekt. Inteligentné vianočné osvetlenie Twinkly možno právom nazvať ako revolučné. Stačí vám aplikácia v telefóne, spárovanie smartfónu s adaptérom svetielok prostredníctvom Bluetooth, a takmer okamžite sa tešíte z farebnosti a efektov, ktoré si práve vaša duša žiada. 

Ideálne aj do exteriéru

IP krytie v hodnote 44 vám umožňuje LED svetielka Twinkly využívať v interiéri aj exteriéri. Na čo sú však citlivé, sú príliš mrazivé alebo príliš vysoké teploty (nad 40 stupňov Celzia). Ak využívate inteligentných asistentov, svetielka Twinkly ich príkazom budú rozumieť.

Ako ich ovládať

Ovládať svetielka Twinkly je maličkosť. Len čo svetelnú reťaz omotáte okolo stromčeka v tvare špirály zospodu smerom nahor, pripojte reťaz k napájaciemu adaptéru. Po pripojení do zásuvky sa svetielka rozsvietia. Na App Store alebo Google Play si stiahnite bezplatnú aplikáciu a ďalej pokračujte podľa pokynov v nainštalovanej aplikácii. Aby svetielka reagovali na pokyny vášho telefónu, musíte byť pripojení k Wi-Fi sieti.

 

 

Keď vás aplikácia vyzve na zmapovanie povrchu stromčeka, jednoducho podržíte smartfón v polohe, akoby ste si stromček fotografovali. Keď bude vedieť, ako sú svetielka na stromčeku rozložené, prinesie vám to ďalšie možnosti na ovládanie farebnosti svetielok či ďalších funkcií. Prostredníctvom aplikácie meníte farbu svetielok alebo si viete vybrať preferovanú dvojicu farieb. Nastavujete si aj rýchlosť efektov, ako je napr. blikanie, preskakovanie farieb alebo ligot. Podľa potreby si nastavujete aj svietivosť LED žiaroviek. Samozrejmosťou je tiež prítomnosť časovača.

Bavte sa so svetielkami Twinkly

Okrem toho, že môžete využívať 20 efektov svetielok Twinkly, tiež si priamo v aplikácii môžete vytvoriť vlastné. Komu sa s tým nechce hrať, môže navštíviť v aplikácii Twinkly Effects Store, kde si bezplatne stiahne ďalšie efekty. Tohto roku sa na Vianoce nudiť určite nebudete. Cena svetielok zodpovedá ich kvalite a širokým možnostiam ovládania, ale na to sú milovníci inteligentných technológií pripravení.

 

Späť do obchodu