Umelý stromček Smrek Gabi 180 cm

Rozmery vianočného stromčeka

(A) výška od zeme - 180 cm (so stojanom)

(B) spodná šírka - 110 cm 

(C) výška po prvú vetvu - 20/30 cm

priemer vetvičky (hrúbka) - 6 cm

materiál - PVC fólia

Vianočný stromček je vyrobený z 2 častí!

 

Skladom
€107 –27 % €78
Smrek Gabi syto zelena farba s hustym ihlicim PVC material so stabilnym kovovym stojanom detail1 svet stromcekov
€107 –27 %

Umelý stromček smrek Gabi

Smrek Gabi je veľmi obľúbeným modelom počas celých vianočných sviatkov. Svojim charakteristickým hustým ihličím v prírodnej zelenej farbe dokonalo padne do každej miestnosti v byte či dome. Hodia sa k nemu rôzne typy vianočných dekorácií čiže o núzdu na nápady a využitie kreativity nebude treba. Ihličie tohoto stromčeka je veľmi príjemné a mäkké na dotyk, avšak stále veľmi pevné. Montáž vianočného stromčeka je veľmi jednoduchá, pretože sa skladá z dvoch častí, na ktorých sú vetvičky natrvalo pripojené ku kmeňu stromčeka. Hrubší drôt Vám zaručí, že sa vetvičky pod ozdobami nebudú ohýbať, ale na druhej strane sú poddajné či ohybné, aby ste vždy našli správnu polohu podľa Vaších predstáv. 

 

Umelý vianočný stromček má tieto výhody:

Skutočná fotka - naše vianočné stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

Husté ihličie - vetvičky sú blízko a dotvárajú potrebnú hustotu stromčeka

Farba vianočného stromčeka - vianočný stromček má odtieň prírodnej zelenej a pripomína živý vianočný stromček 

Materiál - PVC fólia, z ktorej je vyrobený náš vianočný stromček, je šetrná k životnému prostrediu a má všetky potrebné schválenia.

Osvedčený produkt - roky skúseností v odvetví nás priviedli k postupnému zdokonalovaniu, preto naše vianočné stromčeky majú ideálny tvar a formu.

Pevný a silný stojan - k tomuto druhu stromečku je pribalený pevný kovový stojan, ktorý pevne drží vianočný stromček

Kmeň - vyrobený z oceľovej 6-uholníkovej tyče, dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

 

#showmore#

Máte stále v pamäti náročnú montáž starých vianočných stromčekov?

Vetvičky na vianočných stromčekoch boli samostatné a museli sa jednotlivo namontovať na stromček, čo zaberalo veľa času. S našimi umelými stromčekmi na to môžete zabudnúť!!! Používamé nové technológie, s ktorými je montáž nášho vianočného stromčeka veľmi jednoduchá, pretože pozostáva iba z dvoch častí. Jednotlivé časti do seba nasuniete a vytvarujete vetvičky podľa svojich predstáv a už sa viac nemusíte starať, kam aká vetvička patrí. 

Veľa vianočných ozdôb? Žiadny problém! 

Váš nový vianočný stromček môžete ozdobiť podľa vlastného vkusu. Pri výrobe sme dbali na to, aby sa vetvičky neohýbali pod váhou, boli ľahko ohýbateľné a tvarovateľné, preto sme na našich vetvičkách nájdete kvalitný drôt, ktorý Vám tieto vlastnosti vianočného stromčeka zabezepčí.

 

PRED TÝM, AKO POSTAVÍTE STROMČEK, ODPORÚČAME POZRIEŤ!

Vo videu nižšie nájdete návod, ako sa rozkladá a skladá vianočný stromček. Pre dostatočnú hustotu stromčeka je potrebné, aby ste každú vetvičku jednotlivo roztvorili a každú vetvičku nasmerovali do rôznych smerov. V opačnom prípade sa može stať, že stromček nebude vyzerať husto a bude s medzerami. Detailne je všetko znázornené vo videu. 

Ako modelový stromček sme použili Smrek Írsky PVC 220cm.

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
HU Avatar autora | 25.11.2022
Som veľmi spokojná s tvarom a hustotou vianočného stromčeka. Milo ma prekvapilo jemné ohličie. Mala som veľké obavy, ale je naozaj skvelý a podľa očakávaní!
5
ES Avatar autora | 24.11.2022
Odporúčam. Vianočný stromček podľa popisu.
5
MO Avatar autora | 21.11.2022
Stromcek velmi lahucky, velmi prijemne makke ihlicie. Rychle dodanie. Som spoko
Späť do obchodu