Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Smrek Elsa 180 cm - 3D vianočný stromček

Smrek Elsa je vyrobená v kombinácií PVC a 3D ihličia, ktoré je detailne prepracované. Vonkajšie 3D ihličie má prirodzene vyzerajúci tvar. Z vnútornej strany je použité ploché PVC ihličie, ktoré dotvára dodatočnú hustotu. Ihličie je kvalitné a počas sviatkov neopadávava. Vianočný stromček je jednoducho rozložiteľný a zložitelný vďaka dáždnikovému systému. Súčasťou balenia je pevný stojan. Stromček je balený do odolnej kartónovej krabice.

  • výška od zeme: 180 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 115 cm 
  • Typ ihličia: 3D a PVC
  • stojan: kovový
  • vianočný stromček je vyrobený z 3 častí

➡️ Iné farby 3D stromčekov ⬅️

Skladom
Značka: evigrin
€237

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam.

 

Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01 Topoľčany.

 

#showmore#

Vianočný smrek Elsa v 3D prevedení je vytvorený so zreteľom na detaily, ktoré dotvárajú dojem, že máte v obývačke živý stromček. Jeho prirodzene pôsobiace 3D ihličie, ktoré je použité na vonakajšej strane stromčeka, vás presvedčí o jeho autenticite.

Pri výrobe sme uprednostnili iba najvyššiu kvalitu materiálov, čím sme zabezpečili trvanlivosť a odolnosť tohto stromčeka. Jeho 3D ihličie je nielen vizuálne dokonalé, ale aj praktické, pretože nemusíte riešiť problém s opadávaním ihličia.

Tento umelý stromček je navyše jednoduchý na rozloženie a zloženie vďaka špeciálnemu dáždnikovému systému, čo vám ušetrí čas pri prípravách na Vianoce.

Stabilitu stromčeka zabezpečuje pevný kovový stojan, ktorý ho pevne drží na mieste, bez ohľadu na jeho výšku a množstvo ozdôb.

Tento stromček nájdete aj v prevedení so 100% 3D ihličím - Smrek Elsa 100% 3D vianočný stromček

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Evigrin je značka kvalitných a jedinečných vianočných výrobkov. Každý produkt je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby slúžil čo najdlhšie a rozdával radosť každý rok. 

Späť do obchodu