Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Smrek Reina 220 cm - 3D vianočný stromček

Smrek Reina vyniká medzi vianočnými stromčekmi svojou jedinečnosťou. Tento umelý stromček je vyrobený v kombinácií PVC a 3D ihličia. 3D ihličie je spracované tak, aby čo sa čo najviac podobalo živému ihličiu a je použité na vonkajčej strane, zatiaľ čo na vnútornej strane je PVC ihličie, ktoré nie je vidieť a dodáva stromčeku hustotu. Ihličie má prírodnú tmavo-zelenú farbu. Dáždnikový systém robí stromček jednoducho rozložiteľným.  Stromček je hustý a odolný voči záťaži. Pri výrobe sú použité tie najlepšie materiály, preto si budete môcť užívať jeho krásu a mať bezstarostné sviatky každý rok.

 

  • výška od zeme: 220 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 135 cm 
  • Typ ihličia: 3D a PVC
  • stojan: kovový
  • vianočný stromček je vyrobený z 3 častí

➡️ Iné farby 3D stromčekov ⬅️

Skladom
Značka: evigrin
€277

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam

 


 

Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01 Topoľčany

#showmore#

Vianočný stromček je vyrobený kombináciou realisitckého 3D ihličia a PVC ihličia. 3D ihličie preto, lebo má trojrozmerný tvar. Tento typ ihličia je použitý na vonkajšej strane, aby umelý stromček vyzeral čo najprirodzenejšie. PVC ihličie je plochého tvaru, dodáva stromčeku potrebnú hustotu a je umiestnené z vnútronej strany, ktorá nie je veľmi viditeľná. Oba typy ihličia sú z kvalitných a dlhotrvajúcich materiálov, vďaka ktorým ihličie neopadáva a môžete si stromček užívať dlhé roky. Vianočný stromček sa rýchlo a jednoducho rozkladá vďaka dáždnikovému systému (viď video). Stromček je balený do odolného kartónového obalu. Súčasťou balenia je pevný kovový stojan. 

Tento stromček ponúkame aj vo verzií iba s 3D ihličím - smrek Reina 100% 3D

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TG Avatar autora | 14.11.2023
Stromček je pekný, hustý, rovnaký ako na fotke, rýchle doručenie. Odporúčam
5
R Avatar autora | 22.9.2023
s výberom som veľmi spokojná, husté ihličie, rýchle doručenie do 2 dní

Evigrin je značka kvalitných a jedinečných vianočných výrobkov. Každý produkt je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby slúžil čo najdlhšie a rozdával radosť každý rok. 

Späť do obchodu