3D stromček 180 cm Smrek Valner

3D stromček 220cm Smrek Valner je veľmi obľubený model. Stromček má kvalitné neopadavajúce 3D ihličie, ktoré dokonalo imituje živý stromček. Farba umelého stromčeka je sýtozelená. Vianočný stromček sa pýši svojou hustou a prirodzenosťou. Prirodzenosť dodává vonkajšie 3D ihličie a hustotu vnútroné PVC ihličie. Umelý stromček sa veľmi jednoducho a rýchlo rozkladá (viď popis). Súčasťou balenia je pevný kovový stojan, ktorú udržuje stabilitu vianočného stromčeka.

Rozmery vianočného stromčeka 

  • (A) výška od zeme: 180 cm (so stojanom)
  • (B) spodná šírka: 120 cm 
  • (C) výška po prvú vetvu: 22 cm
  • Typ ihličia:  3D (kombinácia PE a PVC)
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený z 3 častí!
Skladom
€248 –29 % €176
3D umely stromcek 180 cm smrek valner cely
€248 –29 %

Umelý vianočný stromček má tieto výhody:

Skutočná fotka - naše vianočné stromčeky sú jednotlivo rozložené, zložené a následne fotené v ateliéry.

Husté ihličie - vetvičky sú blízko seba a kombináciou PE a PVC materiálu dotvárajú potrebnú hustotu stromčeka

Farba vianočného stromčeka - vianočný stromček má odtieň zelenej a pripomína živý vianočný stromček 

Materiál - dlhotrvajúci 3D materiál a PVC fólia, z ktorej je vyrobený náš vianočný stromček, je šetrná k životnému prostrediu a má všetky potrebné schválenia.

Osvedčený produkt - roky skúseností v odvetví nás priviedli k postupnému zdokonalovaniu, preto naše vianočné stromčeky majú ideálny tvar a formu.

Pevný a silný stojan - k tomuto druhu stromečku je pribalený pevný kovový stojan, ktorý pevne drží vianočný stromček

Kmeň - vyrobený z oceľovej tyče, má realistickú farbu a dodáva stromčeku stabilitu aj napriek tomu, že je veľmi bohatý na ozdoby či osvetlenie

openTREE systém -  systém, ktorý šetrí čas pri rozkladaní a zložení stromčeka, pretože po položení stromčeku na stojan sa vetvičky samé rozložia a držia stále na správnom mieste a po sviatkoch ich jednoducho zložíte naspäť

 

Vo videu nižšie môžete vidieť postup rozloženia a zloženia 3D vianočného stromčeka so systémom openTREE. Aby stromček nadobudol požadovanú hustotu je veľmi dôležié, aby sa vetvičky stromčeku jednotlivo rozprestreli a nasmerovali do rôznych smerov. Ak sa tak nestane, je možné, že stromček bude mať medzery a nebude mať požadovanú hustotu. 

Ako ukážkový model sme použili model 3D vianočný stromček Jedľa Moyuta 220 cm

 

 

#showmore#

Popis umelého stromčeka Smrek Valner

3D Umelý vianočný stromček Smrek Valner patrí medzi veľmi husté modely. Má farba sýtozelenú farbu, čím imituje živý stromček. Pri výrobe stromčeku sa využíva 3D spôsob ukladanie ihličia, ktorá používa kombináciu vetvičiek z PE materiálu a PVC fólie. Na získanie dostatočnej hustoty sú vnútorné vetvičky vyrobené z kvalitnej PVC fólie. Na dosiahnutie estetickostiefektu prirodzenosti je použitý PE materiál. Tento materiál identicky kopíruje tvar živého ihličia a je aj na dotyk veľmi príjemný (mäkký, nepichá). PE aj PVC vetvičky sú ľahko tvarovateľné a odolné voči záťaži ozdôb. Vďaka kombinácii týchto materiálov je cenovka týchto stromčekov nízka vzhľadom na ich estetickosť a vizuálnu prirodzenosť v porovnaní s čisto PE stromčekmi, ktoré sú takmer vizuálne rovnaké ale s oveľa vyššou cenovkou. Stromček používa technológiu openTree, ktorá umožňuje jednoduché, pohodlné a rýchle postavenie alebo zloženie vianočného stromčeku. K vianočnému stromčeku dostanete pevný kovový stojan, ktorý zabezpečí, že stromček stojí vzpriamene pri akomkoľvek nerovnomernom zaťažení. Nohy stojana chránia vašu podľahnú proti poškriabaniu. Stromček je balený do odolného kartónového obalu, ktorý slúži aj na neskoršie uskladnenie. 

Čo je technológia openTREE?

Ide o systém, ktorý zabezpečuje pohodlné, jednoduché a rýchle skladanie alebo zloženie stromčeka. Každá vetvička pripevnená ku kmeňu vianočného stromčeka využíva jedinečný prvok, vďaka ktorému stačí stromček pri skladaní iba postaviť na stojan a vetvičky sa vyklopia. Rovnako jednoduché je aj zloženie stromčeka do krabice. Vetvičky jednoducho a rýchlo zložíte a dáte do krabice.

 

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SS Avatar autora | 15.12.2022
Vyzerá ako skutočný, kvalitný material, hustý. Všetko podľa očakávaní. Super
5
TJ Avatar autora | 9.12.2022
Vyzerá fakt ako živý, jednoduché rozkladanie, rychle doručenie. Odporúčam!
5
MP Avatar autora | 6.12.2022
Nadmieru spokojná so stromčekom, odporúčam!
5
VK Avatar autora | 5.12.2022
Bála som sa že kombinácia 3D a PVC nebude to pravé pre mňa ale lepšie som si vybrať nemohla. Vnútro je pekne husté a na vonok sú realistické konce.
5
K Avatar autora | 25.11.2022
Vianočný stromček vyzerá ako živý, čo je presne to, čo som chcela. Nevieme sa dočkať, kedy ho vyzdobíme. Ďakujeme!
5
AM Avatar autora | 22.11.2022
Super vianocny stromcek . Odporucam stranku. Vianocny stormcek je podla opisu. Kovovy stojan stromceka je pevny.
5
MG Avatar autora | 21.11.2022
Vianočný stromček veľmi pekný, pevne vyrobený, profesionálny a priateľský zákaznícky servis. Rýchle dodanie. Odporúčam
Späť do obchodu