Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

3D Vianočný stromček 180 cm

#showmore#

Vianočný stromček 3D 180 cm - praktický do každého priestoru

3D vianočný stromček 180 cm je vhodnou voľbou do každého interiéru. Hodia sa do bytov, domov, kancelárií, na recepciu, obchodov. Napriek svojej výške vie zaujať svojou prirodzeným vzhľadom. Ten je dosiahnutý vďaka 3D ihličiu, ktoré je umiestnené na vonkajších koncoch vetvičiek. 3D ihličie je veľmi mäkké a príjemné na dotyk. Na vnútornú časť sú požité vetvičky z PVC materiálu, ktoré dodávajú potrebnú hustotu stromčeku. Pozrite si našu ponuku stromčekov, ktoré Vám spríjemnia sviatky!

4 položiek celkom

Čo znamená 3D stromček?

#showmore#

Umelý stromček má na vonkajšej strane použité trojrozmerné ihličie (3D ihličie), ktoré mu dodáva realistický vzhľad a pocit ako zo skutočného ihličia. Z vnútornej strany je použité PVC ihličie, ktoré dotvára potrebnú hustotu(o detailných rozdieloch v materiáloch PE a PVC nájdete v článku).

Vianočné stromčeky 3D sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú odolné a vydržia po celé roky. Sú tiež veľmi jednoduché na údržbu, jednoduché na rozloženie a ihličie neopadáva. Umelý vianočný stromček 3D je k dispozícii v rôznych výškach a druhoch, a preto si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie zapadne do vašej domácnosti.

Späť do obchodu