Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Útly a elegantný symbol Vianoc – úzky 3D vianočný stromček

Ak si chcete na Vianoce dopriať luxusnú atmosféru, nemusíte robiť kompromisy. Spravte si radosť z veľkého vianočného stromčeka, ktorý vyzerá ako živý, bez toho, aby ste museli vysťahovať z miestnosti polovicu nábytku. Predstavujeme vám úzky vianočný stromček. 

Kde sa vzal, tu sa vzal, v obývačke zrazu stál...

Vianoce si bez vianočných stromčekov nedokážeme predstaviť, preto na ne narazíme všade. Na námestiach, v obchodných centrách i menších obchodíkoch, v kanceláriách aj školách. A v neposlednom rade sa z nich tešíme u nás doma. Niekto zo stromčeka spraví stredobod domácnosti, iný si ho naopak dopraje všade, kam sa zmestí – i do spálne, jedálne, detskej izby alebo pred vchodové dvere či na terasu.

 

 

Kým väčšina živých vianočných stromčekov, ak majú v našich príbytkoch naozaj vyniknúť, si odhryzne príliš veľa priestoru z miestnosti, pri špeciálne tvarovaných umelých vianočných stromčekoch sa tohto problému báť nemusíte. Existujú totiž úzke vianočné stromčeky, ktoré boli vytvorené do priestorov, v ktorých si nemôžete dovoliť príliš objemné a veľké vianočné dekorácie. Ide o menšie byty, rodinné domy, apartmány alebo kancelárie.

 

Úzky stromček s 3D ihličím

Nemusíte sa obrať o sviatočnú atmosféru len preto, že sa do vašich priestorov nevojde živý vianočný stromček alebo jeho poriadne nadýchaný umelý bratranec. Aj váš umelý vianočný stromček môže byť dostatočne vysokýnápaditý, a pritom ešte aj vyzerať ako živý. Úzky vianočný stromček bol vytvorený pre potreby tých, ktorí sú nútení šetriť priestorom, no nechcú sa obrať o luxusnú dekoráciu. Výrobcovia mu spravili „slim“ rozmery a ozdobili od hlavy po päty realistickým 3D ihličím, a tak smrek vyzerá a možno aj pichá ako živý. Výška 180 cm alebo 220 cm je ideálna na to, aby stromček dokázali ozdobiť aj nižšie osoby.

 

Najväčšie výhody úzkych vianočných stromčekov

Vianočný stromček nemusí byť v domácnosti ozdobený len jeden. Dodajte vianočnú atmosféru do všetkých priestorov, v ktorých sa najčastejšie pohybujete. 3D stromček síce nevonia ako živý, ale zato vás svojím vzhľadom spojí s prírodou a dodá priestoru svieži charakter. Vynikajúco sa hodí aj pred vchodové dvere, do vstupných priestorov na uvítanie hostí, do rohov jedální či do zimných záhrad. A v niektorých prípadoch nie je nutné ho ani ozdobiť, pretože je krásny taký, aký je. Šťavnato zelený, súmerný, elegantný. Vytvorte si v zimnej záhrade alebo na terase les, ktorý nikdy nenapadnú žiadni škodcovia a ktorý nevyschne. Potešíte oči a vďaka zelenej „stene“ ešte aj získate súkromie.

 

 

Úzke vianočné stromčeky sú alternatívou k menším živým vianočným stromčekom alebo k umelým stromčekom, ktoré ste doteraz vzhľadom na priestorové možnosti miestnosti mali len položené na pracovnom stole alebo na komode. Hoci účel plnili, až s úzkym 3D vianočným stromčekom dostanú Vianoce u vás doma či v práci ten pravý šmrnc.

 

 

Späť do obchodu