Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Smrek Elsa 180 cm - Luxusný 100% 3D vianočný stromček

Smrek Elsa je zo 100% 3D ihličia a je detailne spracovaný, má prirodzene vyzerajúce 3D ihličie, ktoré je veľmi husté a počas sviatkov neopadávava. Stromček je jednoducho rozložiteľný a zložitelný vďaka dáždnikovému systému. Súčasťou balenia je pevný stojan. Umelý stromček je balený do odolnej kartónovej krabice.

  • výška od zeme: 180 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 115 cm 
  • Typ ihličia: 100% 3D
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený z 3 častí

➡️ Iné farby 100% 3D stromčekov ⬅️

 

MOŽNOSŤ REZERVÁCIE STROMČEKA NA E-MAILE

Skladom
Značka: evigrin
€267

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam.

 

Každý stromček má tvarovateľné ihličie, preto je možné ho vytvarovať rôznymi spôsobmi a može sa ten váš líšiť od toho, čo je na fotke.

 

 

Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01 Topoľčany.

 

Viac o stromčeku nájdete po rozbalení 

#showmore#

Smrek Elsa je vyrobený s najväčšou starostlivosťou a detailným spracovaním, čo mu dodáva dojem, akoby ste mali živý stromček priamo vo svojej obývačke. Jeho prirodzene vyzerajúce 3D ihličie nenechá nikoho na pochybách o jeho autenticite.

Pri výrobe tohto stromčeka sme použili len kvalitné materiály, čo zaručuje jeho trvanlivosť a odolnosť. Stromček je vyrobený iba z 3D ihličia, ktoré je nielen vizuálne dokonalé, ale aj praktické, pretože nehrozí, že by ste museli upratovať opadané ihličie.

Umelý stromček je navyše veľmi jednoduchý na rozloženie a zloženie vďaka špeciálnemu dáždnikovému systému, čo vám ušetrí čas a počas príprav na Vianoce.

Stabilitu stromčeka zaisťuje pevný kovový stojan, ktorý ho pevne udrží na mieste, bez ohľadu na jeho výšku a zdobenie.

Investícia do tohto umelého stromčeka sa vám viackrát vráti. Na prvý pohľad sa môže zdať, že je drahší než bežné stromčeky, ale jeho výhodou je, že ho môžete používať roky a roky bez toho, aby ste museli po pár rokoch investovať do nového. Je to preto skutočne dobrá investícia do vášho rodinného vianočného zážitku.

Urobte si túto Vianoce nezabudnuteľnými s naším kvalitným a pekným umelým vianočným stromčekom, ktorý vám prináša trvanlivosť, prirodzenosť a pohodlie v jednom. Tešíme sa na to, že vám pomôžeme vytvoriť dokonalú atmosféru počas sviatkov!

 

Aký je rozdiel medzi PVC a 3D ihličím?

 

 
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 28.11.2023
No hurá, konečne stromček, ktorý po rozložení vyzerá ako na fotkách predávajúceho. Je hustý, takmer ako živý. Rýchle doručenie... Nakoľko som sa cca pred mesiacom sklamal v inej spoločnosti, ktorá má na nete masívnu reklamu na predaj umelých 3D stromčekov, tak som si najskôr zavolal predávajúcemu, aby som zbytočne nevyhadzoval peniaze za prepravu a ničil život sebe a aj predávajúcemu za vratky, účtovanie... Predajca mi ochotne poradil a odporučil tovar, detailne vysvetlil zloženie, výrobu... sms-kou mi poslal dodatočne ešte detailnejšie foto. Po kúpe a dodaní ma opäť predávajúci kontaktoval sms-kou, či som spokojný so stromčekom, či je všetko ako má byť. Dobrý prístup, asi tak nejak si predstavujem obchod, vážim si to. Možno k cene ešte zopár slov, nekupujete to na mesiac, či rok a naviac sa na stromček pozeráte, tešíte oko, dušu... čiže cena je úmerná ku kvalite. Verte mi, ak som spomenul iného predajcu, tam bol stromček lacnejší o cca 80,-€, ale to čo prišlo? Aj metla je hustejšia, nehovoriac o kvalite spracovania. Určite tento typ stromčeka odporúčam... ak teda predávajúci udrží kvalitu a prístup.
5
L Avatar autora | 26.8.2023
Nádherný umelý stromček, ktorý dodá do miestnosti skutočnú vianočnú atmosféru. Realistický dizajn a spracovanie sa nedá porovnať s beťným umelým stromčekom. A vôbec som neočakávla, že doručenie bude také rýchle. Neviem sa už dočkať Vianoc
5
AM Avatar autora | 23.8.2023
Full 3D stromček vytvoril úžasnú atmosféru v našej obývačke. Kvalita a rýchla dodávka boli príjemným prekvapením.

Evigrin je značka kvalitných a jedinečných vianočných výrobkov. Každý produkt je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby slúžil čo najdlhšie a rozdával radosť každý rok. 

Späť do obchodu