Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Smrek Reina 180 cm - Luxusný 100% 3D vianočný stromček

Smrek Reina je skutočnou perlou medzi vianočnými stromčekmi. Umelý stromček má iba 3D ihličie, ktoré je z kvalitného materiálu. Má prepracované ihličie do najmenšieho detailu, aby identicky kopírovalo živé ihličie. Okrem toho je husté a odolné, čo zaručuje dlhotrvajúcu krásu a bezstarostné sviatky.

  • výška od zeme: 180 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 120 cm 
  • Typ ihličia: 100% 3D
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený zo 3 častí

➡️ Iné farby 100% 3D stromčekov ⬅️

Skladom
Značka: evigrin
€277

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam.

 

 

Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01 Topoľčany.

 

Viac informácií o stromčeku nájdete po rozbalení nižšie

#showmore#

Do našej luxusnej kolekcie vianočných stromčekov, patrí perla umelých stromčekov - smrek Reina - tento model zaujme každý zrak svojou eleganciou a dokonalou podobnosťou so živým stromčekom.

Celý stromček je tvorený prirodzene vyzerajúcim 3D ihličím, ktoré bolo spracované do najmenšieho detailu, čím vám poskytne pocit, že máte skutočný stromček priamo vo svojej obývačke. Táto prepracovaná replika živého ihličia je verne napodobnená a tým sa stane stromček centrom vášho vianočného interiéru a ohromí všetkých vašich hostí.

Pri výrobe tohto vianočného stromčeka sme venovali zvláštnu pozornosť kvalite a použili len materiály najvyššej kvality, čo zaisťuje jeho trvanlivosť a odolnosť. Naším cieľom je priniesť Vám vianočný stromček, ktorý vystúpi z davu a bude vás tešiť každé Vianoce po mnoho rokov.

Vďaka skvelému dáždnikovému systému je rozloženie a zloženie vianočného stromčeka rýchle a jednoduché, čím ušetríte čas a zvýšite pohodlie pri príprave na sviatky. Dômyselný dizajn umožňuje bezproblémovú montáž a stanete sa majstrom rýchleho a efektívneho vianočného dekorovania.

Pevný kovový stojan poskytuje zvýšenú stabilitu a zabezpečuje, že váš stromček bude bezpečne stáť až do konca sviatkov. Nech už zdobíte stromček hojnosťou vianočných ozdôb, nemusíte sa obávať o jeho stabilitu a pevnosť.

Nechápte cenu tohto luxusného vianočného stromčeka len ako náklad, ale skôr ako investíciu do dlhotrvajúcej krásy a dokonalosti v každých Vianociach. Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že je stromček drahší ako bežné modely, jeho dlhotrvajúca kvalita a dokonalosť sa prejaví každým rokom, a tým ušetríte nemalé peniaze a trápenie s nákupom nového stromčeka každoročne.

Prežite Vianoce s jedinečným a nádherným Full 3D vianočným stromčekom - smrekom Reina, ktorý prináša do vášho domova trvanlivosť, prirodzenú krásu a jedinečnú atmosféru. Tešíme sa na to, že vám pomôžeme vytvoriť dokonalé Vianoce plné radosti, lásky a zázraku!

 

Aký je rozdiel medzi PVC a 3D ihličím?

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 9.10.2023
dlho som travila nad vyberom stromceku. jeden som aj reklamovala, lebo vyzeral úplne inak ako na fotkách, kde vyzeral husto. tento stromcek vyskusala som tento a splnil vsetky moje ocakavania.
5
PV Avatar autora | 11.9.2023
So stromčekom som veľmi spokojná, vyzerá ako živý, je krásny a hustý

Evigrin je značka kvalitných a jedinečných vianočných výrobkov. Každý produkt je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby slúžil čo najdlhšie a rozdával radosť každý rok. 

Späť do obchodu