Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Jedľa Anett 220 cm - Luxusný 100% 3D vianočný stromček

 

  • výška od zeme: 220 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 135 cm 
  • Typ ihličia: 100% 3D
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený zo 3 častí

➡️ Iné farby 100% 3D stromčekov ⬅️

 

 

 

Skladom
Značka: evigrin
€327

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam.


Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01 Topoľčany.

 

Podrobnejšie informácie nájdete po rozbalení nižšie

#showmore#

Do kolekcie luxusných vianočných stromčekov sme zaradili aj výnimočný stromček - jedľu Anett. Ak túžite po netradičnom umelom stromčeku, ktorý vás poteší svojou originalitou a krásou rok čo rok, jedľa Anett je tou správnou voľbou

Tento model je vyrobený iba z 3D ihličia (100% 3D), ktoré sa vyznačuje sa detailným spracovaním. Takéto ihličie dodáva vianočnému stromčeku realistický vzhľad. To znamená, že budete mať pocit, akoby ste mali živý stromček priamo z lesa.

Ihličie, ktoré je pužité pri výrobe je z kvalitných matriálov, preto sa nemusíte obávať o opadávanie ihličia, a preto si stromček zachová svoju krásu aj po dlhšom čase.

S dáždnikovým systémom bude rozloženie a zloženie stromčeka hračka. Ušetríte si tak čas a môžete sa viac venovať príprave na sviatky a veselému času s rodinou.

Umelý stromček stojí na pevnom a stabilnom stojane, ktorý mu zaručuje stabilitu. Môžete sa tak tešiť na pokojné a bezstarostné vianočné sviatky.

Jedľa Anett sa môže na prvý pohľad zdať ako drahá investícia, ale v dlhodobom horizonte je skutočne hodná svojej ceny. Vďaka kvalitným materiálom a starostlivo vypracovanému dizajnu ju môžete používať rok čo rok, a tak si ušetríte náklady na nový stromček každý rok.

Nečakajte, pretože jedľa Elis je limitovaná edícia, vyberte si túto výnimočnú voľbu a pridajte do vašich vianočných sviatkov dávku originality a elegancie!

 

Aký je rozdiel v typoch ihličia PVC a 3D?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Evigrin je značka kvalitných a jedinečných vianočných výrobkov. Každý produkt je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby slúžil čo najdlhšie a rozdával radosť každý rok. 

Späť do obchodu