Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Smrek Elsa 220 cm - Luxusný 100% 3D vianočný stromček

Smrek Elsa je detailne spracovaný vianočný stormček, ktorý má prirodzene vyzerajúce 3D ihličie. Ihličie je veľmi husté a počas sviatkov neopadávava. Stromček je jednoducho rozložiteľný a zložitelný vďaka dáždnikovému systému. Súčasťou balenia je pevný stojan. Umelý stromček je balený do odolnej kartónovej krabice.

  • výška od zeme: 220 cm (so stojanom)
  • spodná šírka: 125 cm 
  • Typ ihličia: 100% 3D
  • stojan: kovový
  • Vianočný stromček je vyrobený z 3 častí

➡️ Iné farby 100% 3D stromčekov⬅️

 

!DOSTUPNÝ OD 20-30.1.2024. Je možné spraviť rezerváciu mailom alebo vytvorením objednávky!

Skladom
Značka: evigrin
€327

Fotky nie sú upravované, aby ste mali čo najlepšiu predstavu, čo si kupujete a mi predišli zbytočným reklamáciam.

Každý stromček má tvarovateľné ihličie, preto je možné ho vytvarovať rôznymi spôsobmi a može sa ten váš líšiť od toho, čo je na fotke.

 

Ak si chcete prísť pozrieť vianočný stromček osobne, kontaktujte nás písomne alebo telefonicky na číslo +421905476174. Vystavené stromčeky nájdete na adrese Odbojárov 297, 955 01 Topoľčany.

 

Viac o stromčeku nájdete po rozbalení 

#showmore#

Smrek Elsa je vyrobený s najväčšou starostlivosťou a detailným spracovaním, čo mu dodáva dojem, akoby ste mali živý stromček priamo vo svojej obývačke. Jeho prirodzene vyzerajúce 3D ihličie nenechá nikoho na pochybách o jeho autenticite.

Pri výrobe tohto stromčeka sme použili len kvalitné materiály, čo zaručuje jeho trvanlivosť a odolnosť. Stromček je vyrobený iba z 3D ihličia, ktoré je nielen vizuálne dokonalé, ale aj praktické, pretože nehrozí, že by ste museli upratovať opadané ihličie.

Umelý stromček je navyše veľmi jednoduchý na rozloženie a zloženie vďaka špeciálnemu dáždnikovému systému, čo vám ušetrí čas a počas príprav na Vianoce.

Stabilitu stromčeka zaisťuje pevný kovový stojan, ktorý ho pevne udrží na mieste, bez ohľadu na jeho výšku a zdobenie.

Investícia do tohto umelého stromčeka sa vám viackrát vráti. Na prvý pohľad sa môže zdať, že je drahší než bežné stromčeky, ale jeho výhodou je, že ho môžete používať roky a roky bez toho, aby ste museli po pár rokoch investovať do nového. Je to preto skutočne dobrá investícia do vášho rodinného vianočného zážitku.

Urobte si túto Vianoce nezabudnuteľnými s naším kvalitným a pekným umelým vianočným stromčekom, ktorý vám prináša trvanlivosť, prirodzenosť a pohodlie v jednom. Tešíme sa na to, že vám pomôžeme vytvoriť dokonalú atmosféru počas sviatkov!

 

Aký je rozdiel medzi PVC a 3D ihličím?

 

 
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
R Avatar autora | 28.11.2023
Veľmi odporúčam,kvalita stojí za to.Som priamo z Topoľčian tak som sa osobne išiel pozrieť do predajne v Topoľčanoch,kúpili sme a nebanujeme.Stromcek je nádherný.Oproti konkurencie z Bosian sú o 100%krajsie a lacnejšie viac ako o 100€.Za mňa 10 bodov z 10.
5
A Avatar autora | 15.11.2023
Objednané v utorok a stredu doma 🤩 top top obchod. A o stromčeku ani nehovoriac, hoci este neni poskladany, ale otvorila som a krasne huste konare, kraaaasa 🙏👍🏻 Určite odporúčam
5
M Avatar autora | 30.10.2023
Nebojte sa dať za stromček trošku vyššiu sumu,stojí za každé jedno euro. Prekrásny,hustý a hlavne vyzerá naozaj ako živý. Najkrajší 3D aký som videla. Určite odporúčam.
5
RH Avatar autora | 4.10.2023
Musím povedať, že so stromčekom som nadmieru spokojná. Krásny hustý stromček, ihličie vyzerá veľmi realisitcky.
5
EK Avatar autora | 29.9.2023
Nádherný stromček, hustý, fakt ako živý. S kúpou som veľmi spokojná a môžem len odporučiť
5
LO Avatar autora | 15.9.2023
Bala som sa zaplatiť toľko peňazí, ale už viem, že som sa rozhodla správne. Keď sme stromček rozložili, tak som sa nevedela vynadivat. Ihličie vyzerá fakt ako živé a je veľmi hustý. Určite môžem len odporučiť!
5
RK Avatar autora | 11.9.2023
som veľmi spokojná, podľa mojich predstáv, rovnaký ako na fotke :)
5
D Avatar autora | 7.9.2023
Som veľmi spokojná, super komunikácia a rychle doručenie
5
TG Avatar autora | 5.9.2023
Neviem sa vynadivat, stromcek splnil moje všetky očakávania, super rýchla doprava. odporúčam!
5
M Avatar autora | 4.9.2023
Nádherný stromček, som nadmieru spokojná
5
KR Avatar autora | 26.8.2023
Kúpa tohto umelého stromčeka bola najlepším rozhodnutím. Jeho vzhľad nás všetkých prekvapil. Vyzdvihol by som aj rýchlosť doručenia a profesionálne poradenstvo pred nákupom.

Evigrin je značka kvalitných a jedinečných vianočných výrobkov. Každý produkt je vyrobený z tých najlepších materiálov, aby slúžil čo najdlhšie a rozdával radosť každý rok. 

Späť do obchodu