Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Ako ozdobiť vianočný stromček - 5 tipov

5 inšpirujúcich vianočných nápadov na ozdobenie stromčeka

Pri výzdobe vianočného stromčeka chceme všetci to isté - vyvolať v našich domovoch kúzlo Vianoc. Ako však postupovať pri výbere a zdobení vianočného stromčeka? Nižšie nájdete niekoľko nápadov na ozdobenie vianočného stromčeka, ktoré vás môžu inšpirovať.

1. Starý dobrý klasický červený motív

Tradičným červeným vianočným motívom nemôžete nič pokaziť, však? Je to krásne, útulné a zároveň aj slávnostné! Na iskrivých červených ozdobách na vianočnom stromčeku je niečo očarujúce a mystické.

Pridajte na vetvičiky zopár červených vianočných gúl a máte sofistikovaný umelý vianočný stromček s klasickým zeleno-červeným motívom. Červená farba sa krásne kombinuje aj s inými farbami vrátane červených a bielych ozdôb, červených a zlatých ozdôb a červených a strieborných ozdôb.

 

TIP: Aké sú trendy ozdobovania?

2. Vytvorte chladný vzhľad s bielym umelým vianočným

Zasnežený stromček je ideálnou voľbou, ak máte radi vzhľad a pocit chladnej zimnej scény v interiéri. Sú tiež skvelé, ak máte nejaké tmavšie priestory, pretože biela farba odráža svetlo, čo znamená, že bielym stromčekom môžete rozjasniť akúkoľvek miestnosť.

Pri použití s bielym vianočným stromčekom dodajú modré ozdoby dokonalú zimnú atmosféru. Kombinácia modrej farby s bielymi ozdobami alebo výber modrých a strieborných ozdôb je skvelý nápad, ak chcete imitovať ľad a sneh.

Zlatá farba je tiež vynikajúcim doplnkom bielej farby, ktorá dodá bielemu vianočnému stromčeku iskrivý lesk, ktorý bude sofistikovaným doplnkom každej obývačky. Zlaté ozdoby a medené dekorácie sú ideálne na elegantné vystavenie.

Biely vianočný stromček bude odrážať aj akúkoľvek farbu stuhy, čím dodá vášmu vianočnému stromčeku noblesu.

3. Zvoľte minimalistický prístup

Účelnosť je najdôležitejším aspektom minimalistického vianočného stromčeka. Pridajte malý výber trblietavých ozdôb alebo sa môžete zaobísť bez akýchkoľvek dekorácií a nechať žiariť svetlá vianočného stromčeka.

4. Použite zlaté ozdoby na stromček na vytvorenie kontrastu v tmavej miestnosti

Zlatá spolu s čiernou vytvárajú dokonalý farebný kontrast a je jednou z najatraktívnejších a najsofistikovanejších. Zatiaľ čo na Silvestra to môže byť obľúbená farebná kombinácia, na Vianoce je to nezvyčajnejšia voľba, a práve preto je to skvelý nápad.

Zlatá a čierna sú fantastické aj pre vianočné ozdoby. Trblietajú sa, ale nie prehnane, a vyzerajú úžasne. Zlaté a čierne ozdoby môžete použiť na bielom vianočnom stromčeku, aby ste mu dodali eleganciu.

5. Gýčovité vianočné ozdoby, ktoré dodajú trochu zábavy

Prečo namiesto toho, aby ste ozdoby zladili, nevybočiť z davu nejakými odvážnymi a krikľavými farbami? Gýčovité ozdoby majú všetky tvary a veľkosti, od zmrzlinových a šiškových ozdôb až po dinosaurie ozdoby vo vianočných čiapkach!

Ak nie ste fanúšikom tradičných vianočných stromčekov a dávate prednosť farebnejším stromčekom, potom je tento trend pre vás ideálny. Prečo nepridať bizarné gýčové farebné ozdoby, blikajúce svetielka a dekorácie, aby váš stromček vynikol?

Záver

Ozdobenie vianočného stromčeka stojí v skutočnosti iba na Vašom osobnom skuse či prefrenciách. Výber správneho stromčeka taktiež patrí do tohto spektra a so správnou kombináciou vianočných ozdôb môžete vyčariť naozaj nezvyčajný vianočný stromček, ktorý dodá týmto sviatkom nezabudnuteľnú atmosféru. A je pri tom úplne jedno, či už bude viac či menej gýčovi alebo elegantný, hlavné je, aby to bolo to vaše a citili sa príjemne.

Späť do obchodu