Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Moderné vianočné stromčeky v roku 2023

Spolu s blížiacou sa vianočnou sezónou je čas aj na zamyslenie sa o vianočnej výzdobe. Ak už zo starého stromčeka nemáte radosť alebo ste unavení z každoročným výberom živého stromčeka, je toto ideálna chvíľa investovať do moderného vianočného stromčeka. Tieto stromčeky sľubujú, že vášmu domovu vdýchnu nadčasovú eleganciu a každá vianočná sezóna sa stane milou spomienkou. 

Aby boli Vianoce čo najkrajšie, starostlivo sme pre pripravili výber moderných umelých stromčekov, ktoré sú inovatívne a navrhnuté tak, aby ste mali pocit, že sa pozeráte na živý stromček. Poďme preskúmať našu kolekciu:

Všetky stromčeky vo výbere nájdete na tomto odkaze

1. Klasické zelené stromčeky

V tomto výbere sú všetky stromčeky pokryté výlučne 3D ihličím - jedná sa o tzn "FULL 3D stromčeky". Toto ihličie identicky kopíruje živé ihličie nielen tvarom ale aj dotykom. Pri výrobe sú použité kvalitné materiály, preto ihličie počas sviatkov neopadáva. Do výberu sme zaradili husté a kvalitné stromčeky smrek Reina, smrek Elsa a smrek Astrid. Stromčeky majú elegantný vzhľad a hustým tvarom navodzujú dojem majestátnosti, čím zaujme svoje miesto v každom interiéry a neunikne žiadnemu pohľadu.

Smrek Reina

 

Smrek Elsa

 

Smrek Astrid

 

 

2. Štíhla elegancia.

Zažite eleganciu s našim úzkym vianočným stromčekom. Vďaka svojmu tvaru a 3D ihličiu tento stromček vyžaruje sofistikovanosť. Úzke stromčeky sú ideálne pre menšie priestory alebo pre tých, ktorí hľadajú moderný nádych a chcú si vytvoriť útulnú atmosféru. Sú ideálne pre pre tých, ktorí túžia vniesť ducha Vianoc do obmedzených priestorov.

Smrek Sara

3. Vystúpte z davu!

Pre tých, ktorý hľadajú niečo nové, netradičné, pre tých sme si pripravili vianočný stromček s dvojfarebným ihličím. Ide o kombináciu tmavozelenej a farby inšpirovanej jedľou srienistou (oceánska modrá). Tento jedinečne navrhnutý model prekračujú hranice všednosti a ponúkajú spojenie odtieňov prírody. Stormček je vyrobený z 3D ihličia, preto sa o realistickosť ihličia stromčeka nemusíte obávať.

Jedľa Elis

4. Rozprávkové vianočné stromčeky

So zasneženým vianočným stromčekom si vychutnáte čaro zasneženej zimy. Toto dielo vás prenesie do čarovnej krajiny zázrakov, kde vládne útulná atmosféra, ktorá sa nesie v znamení zasneženej krajiny. Jemný sneh obíjma každú vetvičku a radosť zo zasnežených Vianoc teraz môžete zažiť aj v interiéri.

Smrek Noemi

Naša kolekcia moderných umelých vianočných stromčekov nie je len o kráse, ale aj o praktickosti. Všetky naše stromčeky sú vyrobené tak, aby vydržali, čo zaručuje, že si ich pôvab budete môcť vychutnávať dlhé roky. 3D ihličie dodáva realistickosť a znižuje nároky na údržbu, vďaka čomu si môžete užívať nedotknutý stromček bez starostí s čistením. 


Keď sa vydáte na cestu hľadania moderného vianočného stromčeka, nechajte našu kolekciu, aby vám bola vodítkom. Od nadčasových zeléných stromčekov cez úzku eleganciu a dvojfarebných stromčekov až po zimnú krajinu zázrakov - každý stromček má svoj pôvab a čaro. Objavte čaro Vianoc s našimi modernými FULL 3D vianočnými stromčekmi, ktoré spájajú krásu a radosť z tohto ročného obdobia. 

 

Čo znamená 3D ihličie?

Späť do obchodu