Nájdete nás na adrese Odbojárov 297, TOPOĽČANY

Zasnežený vianočný stromček - kúzlo zimy u Vás doma!

 

 

S blížiacim sa obdobím sviatkov mnohí ľudia začínajú hľadať dokonalý vianočný stromček, ktorý by si priniesli do svojich domovov. Hoci sú prírodné stromčeky obľúbenou voľbou, môžu byť špinavé a vyžadujú si veľa údržby. Preto sa stali obľúbenou alternatívou umelé stormčeky a v posledných rokoch aj s efektom snehu - zasnežený vianočný stromček. V tomto blogu sa bližšie pozrieme na zasnežené umelé stromčeky, ich výhody a na to, kam sa hodia vo vašej sviatočnej výzdobe.

Ako sa vyrába zasnežený vianočný stromček?

Zasnežený vianočný stromček je umelý stromček, ktorý je navrhnutý tak, aby vyzeral ako pokrytý snehom. Tieto stromčeky sa dodávajú v rôznych tvaroch a veľkostiach a vyrábajú sa z kombinácie materiálov PVC a PE, ktoré vytvárajú realistickú štruktúru. Sneh je zvyčajne vyrobený z kombinácie bavlnených a syntetických materiálov a je nastriekaný na konáre, aby vytvoril mrazivý vzhľad.

Výhody umelých stromov pokrytých snehom

Nenáročná údržba - Jednou z najväčších výhod zasnežených umelých stromčekov je, že si vyžadujú len veľmi malú údržbu. Na rozdiel od prírodných stromčekov, ktoré je potrebné pravidelne polievať a orezávať, zametať ihličie. Zasnežené umelé stromy možno postaviť a nechať na pokoji.
Dlhá životnosť - Umelé stromy majú tiež dlhú životnosť. Zatiaľ čo prírodné stromčeky zvyčajne vydržia len niekoľko týždňov, umelé stromčeky môžu vydržať mnoho rokov. Z dlhodobého hľadiska vám to môže ušetriť peniaze a stres, pretože nebudete musieť každú sviatočnú sezónu kupovať a zháňať nový stromček.
Šetrné k životnému prostrediu - Umelé stromčeky sú tiež šetrné k životnému prostrediu, pretože sa môžu používať opakovane každý rok. Znižuje sa tak dopyt po prírodných stromoch a pomáha to chrániť lesy.

Ako sa zasnežené stromčeky hodia k vašej sviatočnej výzdobe

Zasnežené umelé stromčeky sú skvelým doplnkom každej sviatočnej výzdoby. Dobre sa hodia do tradičného aj moderného prostredia a môžete ich ozdobiť rôznymi ozdobami a dekoráciami. Obľúbené sú v domácnostiach s rustikálnym alebo lesným motívom a dodajú každej miestnosti útulný, zimný nádych.

3D vianočný stromček pokrytý snehom

Pre tých, ktorí hľadajú ešte realistickejšiu možnosť, sú k dispozícii 3D zasnežené vianočné stromčeky. Tieto stromčeky využívajú pokročilú technológiu na vytvorenie trojrozmerného efektu snehu, ktorý vyzerá ako skutočný sneh. Sú o niečo drahšie ako tradičné zasnežené stromčeky, ale efekt je skutočne ohromujúci. (Viac o 3D materiály v odkaze)

 

V ponuke zasnežených umelých stromčekov nájdete smrek Aljašský alebo borovicu Nórsku s 3D ihličím.

Smrek Aljašský 220 cm

 

Borovica Nórska 220 cm

NOEMI 220 cm 

 

Záver

Umelé stromčeky pokryté snehom sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nenáročnú údržbu, dlhotrvajúcu a ekologickú alternatívu k prírodným stromčekom. Sú bezpečné a dobre sa hodia k rôznym štýlom sviatočnej výzdoby.  Ak sa rohodnete pre zasnežený vianočný stromček, tento stromček určite vnesie do vášho domova kúzlo zimnej krajiny.

Späť do obchodu